Do dwóch razy sztuka

Wydawnictwo: Harlequin
Diamond spur
miłość, uczucia

Inne wydania

Wszyscy w okolicy wiedzieli, że Jason Donovan ma trudny charakter i niewyparzony język, a kobiety traktuje niezbyt poważnie. Jednak Kate durzyła się w Jasonie niemal od dziecka, choć on zawsze traktował ją jak młodszą siostrę. Może nawet nie zauważył, że wyrosła na piękną kobietę? Kate nie ma żadnego doświadczenia w sztuce uwodzenia, dlatego zamiast snuć wyrafinowaną intrygę, stawia na szczerość. Jej taktyka okazuje się skuteczna. Między nią a Jasonem wybucha płomienny romans, ale jak to w życiu, chwile wielkiego szczęścia przeplatają się z niespodziewanymi i dramatycznymi wydarzeniami...

Jestem już po lekturze " Do dwóch razy sztuka" Diany Palmer i jestem zaskoczona pozytywnie powieścią.
Powieść opowiada o Kate, durzy się od dziecka w Jasonie, w którym jest zakochana..jednak on traktuje ją jako młodszą siostrę.
Kate wyrasta na piękną, uroczą kobietę, Jasona i Kate losy się splatają, łączy ich dwoje silny romans.
Książka z dobrego pióra napisana, świetna fabuła.
Akcja przez cały czas trzyma w napięciu...oczu nie mogłam oderwać od c książki porwała i wciągnęła mnie.
Uwielbiam każdą powieść Diany Palmer pisze życiowe, cudowne książki,,przyciąga uwagę książka, wzrusza i łapie za serce.
Odprężyłam się przy niej...przyjemnie spędziłam chwile, z przyjemnością przeczytałam!!!

Katarzyna Busłowska | 2015-11-26
Przeczytana: 26 listopada 2015

Niezły numer z tego Jasona. Przede wszystkim jest nieobliczalnym furiatem. Przebywając w jego pobliżu, nigdy nie mogłabym mieć pewności czy za chwilę nie skręci mi karku. W dodatku jego poglądy czynią go dinozaurem. Trudno znaleźć w nim jakąkolwiek dobrą cechę, a jednak Kate się udało.

Kariera Kate jest zupełnie nierealna. Skromna dziewczyna z prowincji nagle podbija świat mody i zarabia kupę szmalu w przeciągu kilku tygodni. Science fiction po prostu. Do tego jej ciuchy są brzydkie. Dżinsy haftowane w kwiaty? Sukienki z cekinami? Paskudztwo.

Całkiem dobrze czytało się tę powieść. Autorka ma niezaprzeczalny talent. Choć ta książka nie zmieniła mojego życia, przyjemnie spędziłam czas.

ZakochanaOna | 2015-11-02
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 11 lipca 2009

Uwielbiam ją! Zarówno książkę jak i samą Palmer :) Stąd też moja ocena ;) To pierwsza książka, którą miałam okazję czytać tej autorki i od razu się zakochałam. Przez 3 godziny nie było ze mną kontaktu, bo wspólnie z bohaterami przeżywałam ich kłótnie, starcia i namiętności. Och... Czuję, że jeśli chodzi o Dianę Palmer to nie jestem obiektywna. Ale cóż w tym złego? Podoba mi się absolutnie wszystko co wychodzi spod jej pióra, w szczególności jednak upodobałam sobie tę książkę opowiadającej o cieszącej się życiem Kate oraz zgorzkniałym i doświadczonym przez los Jasonem. Pełna wewnętrznych rozterek, nadziei, miłości, namiętności i spełnionych marzeń. Bardzo często do niej wracam :) Po prostu cud miód!

DolOres | 2012-12-15

To pierwsze moje spotkanie z tą autorką. Książka bardzo dobra, historia Jasona i Kate bardzo wciągająca. Jason choć zarozumiały to muszę przyznać, że mnie inrtygował. Romans, który znalazł moje uznanie.

Książka jest dobra na odprężenie.
Podoba mi się to, że Kate nie poddaje się i chce zrealizować swoje marzenie. Jej wpływ na Jasona jest ogromny. Wszyscy pozostali bohaterowie to przyznają.
Natomiast mimo, że na początku Jason wydaje się konserwatywny do szpiku kości to udaje mu się w końcu nagiąć sowje przekonania. To mi się w jego charakterzxe podoba. Potrafił (suma sumarum) dla miłości pogodzić się z pasją Kate i nie próbował na siłę jej zmieniać.

agata | 2016-10-13
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 13 października 2016

Jason został opuszczony przez matkę, wychowywał go ojciec alkoholik. Zostawiła go ukochana kobieta, która dodatkowo usunęła ciążę-zabiła jego dziecko. Tak... Donavan to bardzo nieszczęśliwy człowiek. Teraz stroni od kobiet. Po co mu kolejne kłopoty?

Kate Whittman dopiero wkracza w dorosłe życie. Mieszka w małym miasteczku w Teksasie, pracuje jako szwaczka w zakładach odzieżowych, ale marzy o byciu projektantką mody. Wychowywała ją samotna matka. Jason Donavan, jako człowiek majętny, często im pomagał.
Między nim a młodszą o 10 lat Kate rodzi się przyjaźń, następnie namiętność. Gdy dziewczyna zachodzi w ciążę, Jason decyduje się na ślub. Czy pojawi się między nimi miłość? Czy dziecko scementuje ten związek?

Pani Diana Palmer kolejny raz realizuje schemat: młoda niedoświadczona dziewica i dojrzały skrzywdzony facet. Tym razem niestety, dość nieudana była to realizacja.

isabelle142 | 2013-02-28
Przeczytana: 27 lutego 2013

O rany, ale się zmęczyłam przy pierwszych 150 stronach... Dalej już jakoś poszło, jednak co chwila łapałam się za głowę. Naprawdę komuś podobają się takie naiwne powieścidła? Uwielbiam czytać romanse, ale pani Palmer mnie wykańcza psychicznie. Te wszystkie bzdurne szczególiki, denerwujący bohaterowie (we wszystkich książkach kreowani wg schematu: biedna, naiwna dziewica i bogaty, starszy od niej o ok. 10 lat cham, do którego miłość zwala główną bohaterkę z nóg), ich niekonsekwencja i niezdecydowanie, spór ciągnący się przez całą książkę (tak, w Harlequinach też pojawia się coś takiego, ale one mają 3 razy mniej stron, na litość Boską...)... Masakra. Jedyna scena, która mi się podobała, to gdy główna bohaterka dała głównemu bohaterowi w twarz. Tyle w temacie. Chyba pożegnam się z panią Palmer. Wolę Norę Roberts.

Kasjopeja | 2013-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2013