Nic nie trwa wiecznie

Wydawnictwo: Amber

Inne wydania

Kat dzięki matce uwierzyła, że zrealizuje marzenie życia została lekarzem. Nie wiedziała, że nic nie trwa wiecznie. Piękna Honey przez matkę musiała zrezygnować z marzeń i zostać lekarzem. Wygórowane cudze ambicje pchnęły ją w świat, który ją przerastał. Paige była wybitnym chirurgiem. Ale została oskarżona o zabójstwo pacjenta. Dlaczego to zrobiła z litości nad umierającym w cierpieniu czy z żądzy zyskua W wielkim szpitalu w San Francisco Sidney Sheldon krzyżuje ścieżki trzech kobiet. Kat, Honey i Paige szukają w sobie oparcia, a my z każdą stroną poznajemy je coraz lepiej, rozumiemy ich ból i gorycz. Czy los nie przestanie ich doświadczaća Wraz z procesem Paige czas próby przychodzi bowiem także dla Kat i Honey...

yaola | 2014-04-06
Przeczytana: 04 kwietnia 2014

Opowieść rozpoczyna się od końca i po kolei odkrywane są karty tej historii. Zawsze pasjonuje mnie znajomość kobiet przez Sidneya Sheldona i to, że częściej pisze o kobietach i różnorodnych emocjach. To książka, od której nie sposób się oderwać i oprócz tego trochę informacji medycznych i spojrzenie na personel medyczny od kuchni. Niesamowita

Monika | 2012-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2012

Bardzo mi się podobało to moje pierwsze (i nie ostatnie!!!) spotkanie z Sidney'em Sheldon'em.
Niesamowicie wciąga ta historia trzech lekarek. To raczej literatura dla kobiet, takie czytadło, ale jakie ciekawe!

Carolyna | 2014-02-26

Książka opowiada historię trzech lekarek Paige, Honey oraz Kat wynajmujących wspólnie razem mieszkanie. Na początku lektury przenosimy się do sali sądowej, gdzie stajemy się świadkami procesu jednej z nich ( Paige). Powoli, z każdą kolejną stroną książki stopniowo dowiadujemy się dlaczego Paige została oskarżona o zabójstwo a także poznajemy szczegółowo losy z przeszłości i teraźniejszości pozostałych lekarek. Książkę czyta się niezwykle przyjemnie.

Karol-inka | 2016-02-03
Na półkach: E-booki, Przeczytane
Przeczytana: 03 lutego 2016

Z Sheldonem mam pewien problem... Niektóre książki mnie zachwycają a inne są po prostu przeciętne. Nie do końca rozumiem tak dobrej oceny tej właśnie książki. Uważam, ze odstaje od innych, które naprawdę trzymają w napięciu do samego końca. Tu poznajemy ciekawe losy trzech lekarek - przyjaciółek. Przez to też pełno jest medycznych opisów niczym z "Ostrego dyżuru". Ilość nazwisk powodowała, ze czasem się gubiłam co mi przeszkadzało. Fanom tego autora oczywiście polecam - przyszłym fanom raczej radzę zacząć od innej pozycji by się nie zniechęcić.

Maksia | 2011-01-23

Czytałam tą książkę ładnych parę lat temu i bardzo mi się wtedy spodobała. Nie wiem jak oceniłabym ją teraz, a widzę że jej ogólna punktacja nie jest najlepsza.

Chętnie do niej wrócę jeśli będę miała okazję, ot tak z ciekawości ...

Wierna dawnym zachwytom nad tą książką daję jej max ilość punktów :)

Klaudia | 2011-04-28

Genialna fabuła, czyta się szybko i przyjemnie, bardzo dobre przesłanie. Polecam! Sama nie zamierzam poprzestać tylko na tej jednej książce Sidney Sheldon.

Małgorzata Chabzda | 2016-03-20
Przeczytana: 02 marca 2016

Super książka. Wciągnęła mnie jak tylko przeczytałam pierwszą stronę. Polecam.

Veronki | 2011-09-15

Kolejna książka mojego ulubionego autora, która mnie nie rozczarowała. Trochę więcej pojęć medycznych dla osób, które lubią literaturę medyczną.

Irena | 2010-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2010

Książka opowiada o trzech lekarkach z jednego szpitala. O wyborach etycznych, i o wyborach serca. Warta przeczytania.

Kashiamkk Kluczka | 2012-10-07
Przeczytana: 30 września 2012