Niebo się wali

Wydawnictwo: Amber

Gdyby Stany Zjednoczone były monarchią, koronę nosiliby Winthropowie. Bogaci, potężni, wpływowi, znani ze swojej działalności politycznej i filantropijnej. I oto w ciągu jednego roku najsłynniejsza rodzina Ameryki przestaje istnieć.

alicjuszka | 2014-08-01
Przeczytana: 22 lipca 2014

Nie jest to najlepsza książka Sheldona, choć to moja subiektywna ocena.

Historia młodej dziennikarki, która po powrocie z Sarajewa próbuje rozwikłać zagadkę śmierci zamożnej rodziny Winthropów, rodziny wpływowej, udzielającej się charytatywnie.
Dana Evans, bo tak nazywa się owa główna bohaterka robi wszystko, by wyjaśnić zagadkę, chce o tym nakręcić program. Będzie szła do celu nie zauważając czyhających wokół niej i jej dopiero co adoptowanego synka zagrożeń.
Co do samej bohaterki - no cóż, choć wydaje mi się, że autor chciał ją przedstawić w pozytywnym świetle, ja jej tak nie odebrałam. Wydaje mi się, że choć jest urocza, bardziej zależy jej na karierze niż na rodzinie. Znów to tylko moja subiektywna ocena.

Sheldon wykonał dobrą robotę, bo książka wciąga i czytając kolejne stronice czytelnik pragnie poznawać dalsze losy bohaterów.

teri | 2012-01-08
Przeczytana: 2010 rok

Napewno nie kupie juz nic tej autorki...

Monika | 2012-05-13
Przeczytana: 13 maja 2012

Dobra sensacyjna książka. Dużo zwrotów akcji i ciekawych postaci. Historia dzieje się w wielu miejscach na świecie.

Nie jest to najlepsza z książek Sidney'a Sheldon'a, jakie do tej pory przeczytałam, ale i tak warta polecenia.

Dziękuję Teresko :)

PABLOPAN | 2012-02-16

Moja pierwsza książka Sheldona i muszę przyznać, że całkiem udany początek :) może troszkę jak na mój gust za mało sensacji w sensacji i wątki kryminalne są słabo rozwinięte; niemniej jednak czyta się jednym tchem i książka jest godna polecenia.

talka | 2011-09-19
Przeczytana: 18 września 2011

Świetna ksiażka:)czyta się bardzo szybko:)jedna z lepszych książek Sidney Sheldon

Maka | 2017-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2017

W książce opisana jest młoda dziennikarka, która za wszelką cenę chce wyjaśnić śmierć znanej rodziny, po wielu staraniach i wyrzeczeniach udaje jej się to zrobić, narażając w ten sposób siebie i swoją rodzinę. Książka ciekawa, niestety tematyka bardzo popularna i nie zaskakująca.

Marzin | 2012-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2012

Bardzo ciekawy kryminał, przeczytałam go na dwa "rzuty",opowiada o dziennikarce, która stara się rozwikłać zagadkowe zgony najbogatszej rodziny. Czyta się go bardzo płynnie i nie można się oderwać. Polecam. P.S. dla zainteresowanych Sidney Sheldon - to on! nie ona!!!

jamczyk | 2016-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2016

Książka na jedno popołudnie. Dużo się dzieje, szybko się czyta i to chyba tyle.

Inez | 2016-02-09
Przeczytana: 30 sierpnia 2015

"Niebo sie wali" Sidney Sheldona to lekki kryminal. Duzo zwrotow akcji i wiele postaci czyni ksiazke bogata i ciekawsza. Jest to moje pierwsze spotkanie z S. Sheldonem i musze przyznac – nienajgorsze. Jednak spodziewalam sie czegos zupelnie innego po opisie ksiazki przez wydawnictwo.
Ksiazka jednak jest warta przeczytania. To wciagajaca lektura, ktora czyta sie szybko, a ja pragnelam poznac losy bohaterow i dowiedziec sie jak zostanie rozwiklana zagadka smierci rodziny Winthropow tak bardzo, ze przeczytalam ja w mgnieniu oka.
Z pewnoscia siegne po kolejna ksiazke tego autora, poniewaz spodziewam sie tego samego mistrzowskiego tempa akcji, roznorodnosci i ogromnego napiecia w kolejnych ksiazkach.
Mam rowniez nadzieje na ciekawe scenerie pobudzajace wyobraznie.
Goraco polecam czytelnikom LC.

Mateusz | 2011-07-31
Przeczytana: 2011 rok

Jedna z lepszych, o ile nie najlepsza książka jaką w życiu przeczytałem. Od początku do końca przykuła moją uwagę. Było fajne wymieszanie kilku wątków, nie zabrakło miłosnego, ale i akcji było pod dostatkiem. Polecam każdemu! Sam przeczytałem ją w 3 dni, a nie czytam książek zbyt szybko!