Obozowe piekło

Wydawnictwo: HELP-pol
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Aleksandrus

Opis przerażającego i poddającego w zadumę obrazu piekła zgotowanego ludziom przez ludzi. Autor opisuje swoje przeżycia z okresu kiedy jako 16 letni chłopak trafił do obozu Auschwitz z podwarszawskiej miejscowości Włochy. Kiedy to się stało był rok 1944, ale mimo dobiegającej końca wojny nazistowskie fabryki śmierci nie przestawały "produkować".

źródło opisu: http://wywozka1944.blogspot.com/2014_09_01_archive.html

źródło okładki: http://wywozka1944.blogspot.com/2014_09_01_archive.html

Aleksandrus | 2016-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2016

Opis przeżyć 16 letniego polaka, który doświadczył obozowego piekła czasów wojny będąc więźniem 3 obozów koncentracyjnych u schyłku upadku III Rzeszy. Niezwykle i przerażające obrazy śmierci i zatracenia człowieczeństwa.

Beata-Chiara | 2017-05-11
Muminka | 2017-05-11