Dzikie Orchidee. Nowe wydanie

Książka bestseller zwyciężyła w plebiscycie na Książkę roku , a Kaczyński uznany został Autorem roku . Zbiór opowiadań poświęconych wielkim gwiazdom (Callas, Kiepura, Ada Sari) i słynnym muzycznym instytucjom (La Scala, Metropolitan Opera, Festiwale w Bayreuth). Cztery wydania w łącznym nakładzie 350 tysięcy egzemplarzy. Rekord w historii polskiego piśmiennictwa muzycznego.

ar2r | 2013-04-04
Przeczytana: 30 marca 2013

Opera i inne sztuki piękne nigdy mnie nie kręciły, ale zawsze lubiłem słuchać Bogusława Kaczyńskiego nie wiedząc kompletnie o czym mówi :). Tym razem czytałem nie wiedząc kompletnie o czym czytam :), ale jak zwykle było piękni. Lektura spowodowała przesłuchanie na youtube wszystkich polskich gwiazdy opery występujących w tej książce. Czytałem wydanie drugie.

Przeczytałam to już dość dawno i teraz już nie potrafię wystawić oceny. Pamiętam tylko, że czytało mi się świetnie. Spróbuję odszukać ten tytuł w zakamarach mojej biblioteki, odkurzyć i przeczytać raz jeszcze, bo na pewno na to zasługuje. mam tylko nadzieję, ze nadal gdzieś stoi i nie zmieniła właściciela nie do końca za moim przyzwoleniem.

Alicja | 2015-01-20

Doskonała lektura dla wielbicieli muzyki i nie tylko. Styl autora wyśmienity.

klamka | 2014-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2014

super się to czytało, Kaczyński to mistrz w swojej działce

RAPTOR | 2016-10-26
Przeczytana: 31 października 2016