Smak sławy

Wydawnictwo: Casa Grana
smak sławy, Eggerth, Pavarotti, Alonso,
muzyka
Roma

27 burzliwych często rozmów z wielkimi, światowymi gwiazdami, które opowiadają o swoich legendarnych karierach. Uczą też, jak kroczyć na Parnas sztuki. Bohaterami są wielcy: Pavarotti, Caballe, Nilsson, Barysznikow, Plisiecka, Lifar, Zimińska, Eggerth, Halama, Rostropowicz, Abbado i wielu innych. Każde życie opisanych gwiazd jest inne, ale każde wyjątkowe. Świetna lektura dla miłośników kultury i dla młodzieży, która marzy o wielkiej karierze.

Oprawa miękka z zakładkami. Liczne ilustracje.

źródło opisu: http://www.sklep-boguslaw-kaczynski.pl/towar/7/smak-slawy.html

źródło okładki: www.casa-grande.pl