Po północy

Tłumaczenie: Małgorzata Borkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "BestSellers". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
After Midnight
miłość, uczucia

Domek na plaży od wielu lat jest azylem Nikki. Tylko tutaj może być sobą. W idyllicznym otoczeniu odpoczywa od blichtru wielkiego świata, zapomina o polityce, która stała się ostatnio treścią jej życia. To właśnie tutaj pewnego dnia ratuje życie tajemniczemu turyście... Chociaż Kane początkowo ukrywa swą tożsamość, Nikki natychmiast go rozpoznaje. Ten potentat naftowy z Teksasu jest najgroźniejszym przeciwnikiem politycznym jej brata, ubiegającego się o urząd gubernatora. Nikki i Kane dobrze wiedzą, że gdyby wdali się w romans, stałoby się to lokalną sensacją i pożywką dla mediów. Jednak ich namiętność okazuje się silniejsza niż rozsądek... Spotykają się coraz częściej, zawsze pod osłoną nocy...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.empik.com

Kocia_matka | 2018-05-06
Przeczytana: 28 kwietnia 2018

Czy tylko ja spędzam każdą wolną chwilę na dworze? Pogrążając się w lekturze, upajając się ciepłymi promieniami słońca? Myślę, że wielu z Was również tak wykorzystuje wolny czas :) Dzięki temu mogłam sięgnąć po książkę "Po północy", która - moim zdaniem - świetnie uzupełniła ten letni obrazek :)

Kto nie zna Diany Palmer? Nawet jeżeli nie sięgnęło się po jakąkolwiek powieść tej autorki, na pewno o niej słyszano. Jest bardzo popularną autorką romansów, jej dzieła osiągają niebywałe sukcesy. Swoją pierwszą powieść napisała w 1979 (!) roku! Od tego czasu spod jej pióra ukazało się ponad dziewięćdziesiąt książek, dzięki którym zdobyła wiele nagród.

Życie Nikki na obecną chwilę toczy się wokół kariery politycznej brata. Jest ogromnie zaangażowana w to co robi, przez co wszystko odbija się na jej zdrowiu. W ramach przymusowego wypoczynku udaje się do domku na plaży w Seabrok. Tam spędza kilka idyllicznych chwil, do momentu, gdy jej spokój zakłóca ranny mężczyzna, będący...

betina360 | 2016-08-21
Na półkach: Przeczytane, Zakupione, 2016
Przeczytana: 21 sierpnia 2016

Nikki mieszka w domku na plazy ktory jest dla niej azylem. W tym pieknym otoczeniu odpoczywa od pedu wielkiego swiata i polityki ktora stala sie sensem jej zycia odkad pomaga bratu w wyborach. Pewnego dnia ratuje mezczyzne ktory jest przeciwnikiem politycznym jej brata. Nikki i Kane wiedza ze ich romans bedzie sensacja i pozywka dla prasy. Jednak serce nie sluga i postanawiaja zaryzykowac. Mila odprezajaca lektura akurat na lato.

Badylarka | 2017-08-09

"Po północy" Diany Palmer to książka, którą otrzymałam jako niespodziankę. Po niedawnej lekturze "Sekretu willi Romantica" Elizabeth Adler (nie polecam!) książka Diany Palmer wydaje się arcydziełem 😉😏

Nikky, siostra kongresmena Claytona Seymoura, odzyskuje siły po przejściu zapalenia płuc w domu na plaży. Nagle dostrzega mężczyznę wyrzuconego na brzeg i postanawia mu pomóc, zwłaszcza że nie pamięta on nic poza momentem wypadku. Następnego dnia pamięć mu wraca. Nikky uświadamia sobie, że to Kane Lombard, który rok wcześniej stracił żonę i synka, a poza tym jest zagorzałym wrogiem i przeciwnikiem politycznym jej brata.

Między Nikky i Kanem rozwija się powolny romans, o którym nie może dowiedzieć się opinia publiczna, by nie zaszkodzić bratu Nikky i kandydatowi wspieranemu przez rodzinę Lombardów. Namiętność i zbiegi okoliczności wygrywają nad zdrowym rozsądkiem.

Wkrótce ludzie zatrudnieni przez Claytona uzyskują informację, że firma Kane'a zatrudniła nową firmę wywożącą odpady...

agata | 2016-07-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016, Romans
Przeczytana: 21 lipca 2016

Oto moje pierwsze zetknięcie z prozą Diany Palmer.

Clayton Seymour i Kane Lombard stoją po przeciwnej stronie politycznej barykady. Od zawsze są wrogami i rywalizują.
Łączy ich jednak wiele. Kane stracił rok wcześniej żonę i syna w tragicznym wypadku, od tego czasu, by ukoić ból, stawia na krótkotrwałe romanse.
Clay stracił ojca i również nie może znaleźć prawdziwej miłości. Ma jednak cudowną, młodszą siostrę Nicole, którą stara się chronić, szczególnie po tym, jak dziewczyna przeżyła nieszczęśliwe małżeństwo.
Pewnego dnia Lombard ulega wypadkowi, życie ratuje mu piękna kobieta.
Od pierwszej chwili oboje wydają się być sobą zafascynowani. Jednak okazuje się, że wybawczynią jest nikt inny jak Nikki Seymour. Przecież Kane nie może pokochać siostry największego rywala, a Nicole nie mogłaby zranić brata związkiem z Lombardem. Oboje postanawiają o sobie zapomnieć. A może jednak uczucie okaże się silniejsze? Czy dziewczynie uda się pogodzić zwaśnionych mężczyzn?

Książkę czytało mi się...

Linka090 | 2016-09-14
Przeczytana: 10 września 2016

Przyjemna,nieco zaskakująca,tajemnicza innymi słowy ? Brakuje Ci książki do śniadanka albo takiej którą można przeczytać na ocienionej ławce w parku? Otóż ta książka nadaje się do tego idealnie.

Paula | 2014-04-02
Przeczytana: 01 kwietnia 2014

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

emancipate | 2017-08-07
Przeczytana: 16 lipca 2017

Chciałam zabrać coś 'lekkiego' na urlop, jednak nie był to dobry wybór. Tak infantylnej książki dawno nie czytałam. Jedynym jej plusem było to, że czytana na głos wśród znajomych wywoływała salwy śmiechu.

powiew_lata | 2015-04-14
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 14 kwietnia 2015

Polecam :)

Książka lekka, nie męczy. Romans wpleciony w rozgrywkę polityczną. To moje pierwsze spotkanie z Palmer i raczej nie ostatnie.

Deruska | 2012-03-11

Książka strasznie mnie zafascynowała i mi się strasznie spodobała;]
Polecam ją do przeczytania;];]

CARAMEL | 2012-10-17
Przeczytana: 17 października 2012

Ma kilka wspaniałych momentów, ale polityka mnie męczyła.