Once more with Feeling, Unfinished Business
majena1986

Zagrajmy to jeszcze raz Pięć lat temu Raven Williams została porzucona przez znanego piosenkarza Brandona Carstairsa. Było to bolesne przeżycie, ale nie załamała się. Poświęciła się karierze muzycznej i zdobyła międzynarodową sławę. Teraz Brandon znów pojawia się w jej życiu z kuszącą propozycją. Wspólnie mają napisać muzykę do hollywoodzkiego musicalu. Echo przeszłości Utalentowana...

Zagrajmy to jeszcze raz

Echo przeszłości
Utalentowana pianistka, Vanessa Sexton, doskonale zdaje sobie sprawę, że kariera muzyczna wymaga poświęceń. Latami ćwiczyła pod okiem despotycznego ojca. Dzięki tym wyrzeczeniom była oklaskiwana na scenach całego świata. Po śmierci ojca przyjeżdża do rodzinnego miasteczka. Spotyka tam swoją pierwszą miłość, Brady’ego Tuckera, który przed laty porzucił ją w dniu balu maturalnego. Nie zapomniała, ile dla niej znaczył..

źródło opisu: HarperCollins, 2015

źródło okładki: Zdjęcia autorskie

Anulenia | 2018-07-28
Przeczytana: 03 sierpnia 2019

Krótki, lekki romans

virgo123 | 2017-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2017

Dwie opowieści, w których ukazana jest miłość do muzyki ;) W pierwszej części denerwowała mnie Raven, niby się zmieniła się przez te lata, a jednak dalej była naiwna. A w drugiej części wkurzyła mnie postać ojca Vanessy, jego zachowanie wobec córki i żony było okropne, no jak tak można... Dobrze, że obydwa opowiadania dobrze się skończyły ;)

aska903 | 2017-02-14
Przeczytana: 29 stycznia 2017

Pierwsza powieść typowo romantyczna trochę jak dla nastolatki, ale mi się również podobała. Druga natomiast jest jest romantyczna, ale jak dla dorosłej kobiety. Piękne uczucia i rozterki utalentowanej pianistki, która do tego zmaga się z prywatnymi uczuciami miłości.

betina360 | 2016-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2016

Zagrajmy to jeszcze raz

Piec lat temu Raven zostala porzucona przez znanego piosenkarza Brandona.
Bylo to dla niej bardzo bolesne lecz zajela sie swoja kariera piosenkarska i jakos z tym uporala. Zdobyla miedzynarodowa slawe. Brandon znow wkroczyl w jej zycie z ciekawa propozycja zawodowa. Wspolna praca i dawne uczucia znow ich polacza.

Echo przeszlosci

Utalentowana pianistka Vanesa zdobyla wielka kariere dzieki uporowi swojego despotycznego ojca. Po jego smierci przyjezdza do rodzinnego miasteczka. Spotka tam swoja pierwsza milosc Bradego ktory kiedys wiele dla niej znaczyl. Dwie urocze opowiesci o milosci ktora jest sensem zycia.

jagusia | 2016-05-20
Przeczytana: 20 maja 2016

Ciężko ocenić 1 głosem książkę gdy ma dwa tak różne opowiadania.
Wyliczyłam średnią, powinna byc 4,5.

"Zagrajmy to jeszcze raz" tylko 3 gwiazdki. Opowiadanie jest słabiutkie, bohaterka beznadziejna. Szkoda czasu.

"Echo przeszłości" to 6 gwiazdek. Dużo lepszy pomysł na książkę.

Uważam, że pierwsze opowiadanie powinna autorka usunąć a w drugim rozwinąć trochę fabułę zaczynając ją dwanaście lat wcześniej np. prologiem i "pociągnąć" dalej.

xchmurkax | 2016-03-31

Po przeczytaniu kolejnego Tomu mam mieszane uczucia gdyż mi się podobało jak została ta powieść opisana ale nie do końca to jak oczekiwałam jeśli chodzi o wydarzenia ..Wszystko było super napisane i tak ;-)

agata | 2015-12-23
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015, Romans
Przeczytana: 22 grudnia 2015

Pięciolinia Uczuć składa się z dwóch historii.
"Zagrajmy to jeszcze raz" to historia Raven, popularnej piosenkarki pop, która spotyka dawnego chłopaka i miłość ożywa na nowo.
Podobna jest opowieść o Vanessie z "Echa przeszłości", z tą różnicą, że Van jest pianistką.

Obie bohaterki bardzo wiele łączy: są w podobnym wieku, obie są sławne, mają skomplikowane relacje z matkami, obie zakochują się w dawnych sympatiach.

Mimo tych oczywistych podobieństw "Pięciolinię uczuć" bardzo dobrze się czyta. Może nie zapada w pamięć, ale polecam dla relaksu.

gosiurka | 2015-01-10
Przeczytana: 17 stycznia 2015

Nie do końca rozumiem o co chodzi z główną bohaterką, nie wiem czy ona sama wie, taki harlequin, a szkoda bo pomysł dobry, ale uczucia.... jest problem i nagle go nie ma....

sexy-chick | 2014-07-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 19 lipca 2014

Książka zawiera dwie historie dlatego ciężko ocenić ją jako jedność.
Pierwsza historia kompletnie do mnie nie przemawiała. Była nudna, a główna bohaterka strasznie irytująca. Masakra.
Po zawodzie z pierwszą częścią długo zwlekałam, nim sięgnęłam po historię numer dwa. Dopiero wtedy Nora Roberts dużo zyskała w moich oczach. Historia numer dwa była naprawdę fajna. Idealnie rozumiałam głównych bohaterów i nie sposób było się nudzić.
Gdybym miała oceniać oddzielnie, pierwsza część niestety nie zasłużyła (w moich oczach) na więcej niż 2/10, druga natomiast spokojnie otrzymałaby 6/10. Reasumując oceny nie wychodzi niż innego jak 4/10.
Polecam zdecydowanie tylko drugą część książki.

aannaa | 2014-03-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 27 marca 2014

Fajna książka, dwie wciągające historie.