Teraz będzie inaczej

Tłumaczenie: Anna Bańkowska
Cykl: Bracia Creed (tom 1)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
The Creeds: Logan
9788378392057
Barbara

Pierwsza część trylogii o braciach Creed. Romans w najświetniejszej postaci! Na stare, zrujnowane ranczo w Stillwater Springs powraca po wielu latach Logan, jeden z trzech skłóconych z sobą synów Jake’a Creeda. Po dwóch rozwodach i innych perypetiach życiowych zamierza wyremontować stary dom i zamieszkać tam na stałe. Na miejscu okazuje się, że jego brat Dylan zatrudnił jako dozorczynię...

Pierwsza część trylogii o braciach Creed. Romans w najświetniejszej postaci!

Na stare, zrujnowane ranczo w Stillwater Springs powraca po wielu latach Logan, jeden z trzech skłóconych z sobą synów Jake’a Creeda. Po dwóch rozwodach i innych perypetiach życiowych zamierza wyremontować stary dom i zamieszkać tam na stałe. Na miejscu okazuje się, że jego brat Dylan zatrudnił jako dozorczynię posiadłości piękną Brianę, rozwiedzioną matkę dwóch uroczych synków.

Powieść gorąca jak pustynia w samo południe. Zmysłowa i seksowna, pełna zaskakujących splotów akcji.
„Publishers Weekly”

źródło opisu: Prószyński i S-ka, 2012

źródło okładki: Prószyński i S-ka, 2012

magpie101 | 2019-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2019

Mila, lekka i przyjemna z odrobina dramatu. Polecam.

mania_kch | 2019-02-07
Na półkach: Przeczytane, 2019

Mam słabość do tematu rancza, kowbojów, wiejskiego życia, i pięknych, malowniczych terenów. Wszystko to dostałam w tej historii plus piękną, romantyczną miłość.
Ciepła, spokojna sielankowa opowieść.

Pinina_Paulina | 2015-01-08

Bardzo miłe czytadło :)

Gosia | 2014-08-27

nuda, tylko dla wielbicieli romansów. Chyba uzależniłam się od kryminałów ;)

książek: 1939

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

30-33?
dzieci 8-101 lat
170 on 95 kg
ranczo wojskowy prawnik wielki
Dylan 32 Tyler 190

k_a_s_i_a | 2014-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2014

Strasznie się dłużyło czytanie tej książki... Za długa jak dla mnie i w niektórych momentach zgmatwana. Ogólnie historia dość ciekawa. Jednak w ogóle nie porywa.

Mariola | 2014-01-23
Przeczytana: 05 stycznia 2014

szkoda że niema dwóch pozostałych części

Lina | 2013-02-12
Przeczytana: luty 2013

W ostatnich dniach miałam ochotę na literaturę lekką i przyjemną, dlatego mój wybór padł właśnie na ten tytuł. I nie pomyliłam się. Książka jest napisana językiem łatwym i przyjemnym w odbiorze, fabuła nie jest skomplikowana i nie wymaga zastanawiania się nad nią, dzięki czemu powieść czyta się bardzo szybko i bardzo przyjemnie. Bohaterowie nie są liczni, ale za to mają interesujące osobowości i charaktery. Akcja umiejscowiona jest na ranczu w małej miejscowości, więc lektura ma ciepły i łagodny klimat - działa kojąco i uspokaja czytelnika. Autorka prowadzi wątki dość spokojnie, rytmicznie bez gwałtownych zwrotów akcji, ale nie jest też nudno, ponieważ co jakiś czas pojawiają się niespodzianki, które powodują przyśpieszone bicie serca i niepokój co będzie dalej. Jest to powieść obyczajowa, nawet można powiedzieć, że romans, więc zakończenie, jak i przebieg całej treści, są dość oczywiste i wiadome, ale mimo tego, powieść czyta się z ogromną przyjemnością, rozmarzeniem i ciepłem w...