Motyla noga

6 (12 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
sztuka, kolorowanie
hobby
Ag2S

Jesteś zdenerwowany, spięty, rozdrażniony? Szkoda marnować energię – zamiast krzyczeć i tupać, można sięgnąć do tego wyjątkowego bloku i całą złość przelać na papier. Kolorować wedle uznania, twórczo zamalowywać hasła, które nosimy w sobie i których nie wypada głośno mówić. Na pełnych humoru ilustracjach odnajdziemy takie zwroty, jak "A niech to dunder świśnie!", "Do kroćset!", czy "Ożeż ty,...

Na pełnych humoru ilustracjach odnajdziemy takie zwroty, jak "A niech to dunder świśnie!", "Do kroćset!", czy "Ożeż ty, orzeszku!". To książka w przewrotny sposób pomoże osiągnąć stan błogości, odprężenia i zrelaksowania.

źródło opisu: http://nk.com.pl/

źródło okładki: http://nk.com.pl/

książek: 2060
AnnaSikorska | 2016-10-06

Nasza przygoda z kolorowankami zaczęła się właśnie od kolorowanek z Naszej Księgarni. Pierwszą jaka do nas trafiła była „Inwazja bazgrołów”, która przekonała nas do sięgania po kolejne i w ten sposób kolorowanki stały się elementem naszej codzienności. „Zaczarowany ogród” i inne z precyzyjnymi elementami pozwoliły na ćwiczenie wytrwałości, cierpliwości, dokładności, wracania do nieskończonych zadań. „Księżniczki” pozwoliły nam na precyzyjną pracę z plasteliną, kredkami oraz farbkami.
Nie jesteśmy jednak jedynymi miłośniczkami tej formy wspólnego spędzania wolnego czasu. Coraz więcej sceptyków przekonuje się do tego zajęcia, ćwiczenia rąk, rozwijania wielu umiejętności. Z dziecięcej zabawy kolorowanie bardzo szybko stało się poważnym zajęciem, po które sięga coraz więcej dorosłych osób, które dostrzegają, że regularne rozwijanie umiejętności motorycznych oraz twórczych bardzo dobrze wpływa na aktywność ich mózgu. Co jednak dają nam takie ćwiczenia rąk? Przede wszystkim musimy się...

KotWBookach | 2016-10-14

Jeszcze do niedawna kolorowanie kojarzyło się niemal wyłącznie z kreatywnym sposobem na zajęcie dzieciom dłuższej chwili. W przypadku starszych odbiorców zaczęło się dość niewinnie: ktoś zauważył, że wypełnianie kolorem kształtów na papierze poprawia nastrój i pomaga pozbyć się nadmiaru negatywnych emocji, nazwano to więc kolorowaniem antystresowym. Prawdziwy rozkwit ta dziedzina sztuki – bo patrząc na niektóre prace naprawdę trudno znaleźć inne określenie – przeżywa dopiero teraz, a księgarniane półki zaczynają uginać się pod ciężarem propozycji rozmaitych wydawnictw i twórców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: kwiaty, budynki, postacie, a także, od września tego roku, wyrazy, które nadają się do wypowiadania tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Mało co pomaga na nagły stres bardziej, niż rzucenie mocniejszym słowem w przestrzeń. Osobom, które spotyka na co dzień większa dawka nerwów niż zwykle, wyszło naprzeciw wydawnictwo Nasza Księgarnia, proponując wyjątkową kolorowankę „Motyla...

chiyome | 2017-03-27
Przeczytana: 27 marca 2017

Kolorowanka jest dokładnie taka, jaką lubię. Ostatnią stroną jest kawałek kartonu, także kolorowanie na kolanach, czy łóżku nie stanowi żadnego problemu. Kolorowanki są jednostronne i na dokładkę da się je wyrwać. Same kartki są dość grube. Nie sprawdzałam, czy mazaki przebijają, ale z farbkami nie było żadnego problemy. Strona się nie zmarszczyła i nie przetarła. Poziom skomplikowania, styl kolorowanek i wielkość elementów są niezwykle zróżnicowane.

więcej:

Iwona_C_ | 2016-09-28

to kolorowanka do zadań specjalnych. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że pozwala w kreatywny sposób rozładować swoje nerwy i złości.

Na każdej ze stron znajduje się grafika, w którą zostały wplecione różnego rodzaju wyrażenia – „przekleństwa” takie jak „motyla noga, „a niech Cię dunder świśnie” czy „do kroćset”. Napisy otoczone są kwiatami, balonami i wesołymi zwierzętami. Kiedy zasiądziemy do tej kolorowanki, z pewnością opuszczą nas wszystkie złe emocje, nerwy i złości. Jest to propozycja dla dużych i małych miłośników kolorowania. Przy tej publikacji można też wspólnie spędzić czas.

Balbinka | 2019-05-23
Przeczytana: 15 marca 2003