Halo! Historia komunikowania się

Liliana FabisińskaAnita Graboś Wydawnictwo: Nasza Księgarnia literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
literatura dziecięca
2020-02-12

Okładka książki Księgarenka przy ulicy Wiśniowej Liliana Fabisińska, Gabriela Gargaś, Agnieszka Krawczyk, Remigiusz Mróz, Marta Obuch, Alek Rogoziński, Magdalena Witkiewicz
7,3
Księgarenka pr... Liliana Fabisińska,...
Okładka książki Siedem odcieni miłości Liliana Fabisińska, Joanna Jagiełło, Agnieszka Jeż, Barbara Kosmowska, Anna Onichimowska, Katarzyna Ryrych, Małgorzata Warda
7,6
Siedem odcieni... Liliana Fabisińska,...
Okładka książki Czułe spotkania Liliana Fabisińska, Magdalena Majcher, Adriana Rak, Natasza Socha, Magdalena Wala, Edyta Świętek
6,5
Czułe spotkania Liliana Fabisińska,...

Mimo że to książka dla dzieci, to mi - jako dorosłemu czytelnikowi - sprawiła ona mnóstwo frajdy. Kompendium wiedzy o komunikacji międzyludzkiej przekazane w przystępnej formie. Piękne ilustracje dopełniają dzieła. Warto!

Tak sobie myślę, że ta książka może być niezłym wstrząsem dla współczesnych dzieciaków. Dorastający w dobie komputerów, tabletów, laptopów, platform, smart fonów itd. itp. pewnie zrobią wieeeeeelkie oczy, że nie zawsze TAK było. Dostarczanie wiadomości niekiedy trwało i trwało. Nie tak jak teraz: wystarczy jeden klik, wiadomość wysłana i za chwilę jest już u adresata....

Na półkach: , , , ,

Halo! Historia komunikowania się zwróciła moją uwagę od razu. Uwielbiam takie pozycje, bo nie tylko dostarczają dobrej zabawy, ale również przekazują mnóstwo wartościowych informacji. Pomyliłam się jednak, co do wieku odbiorcy i zdecydowanie nie jest to jeszcze pozycja dla Potworków, ale nie znaczy to, że nie będę jej polecać dla nieco starszych...

Świetna książka, która pokazuje nam jak na przestrzeni lat zmieniała się forma komunikowania z drugim człowiekiem. Idealna pozycja dla ciekawych świata dzieci.

Jest to książka, która potrafi zainteresować czytelnika i nawet dorośli mogą z przyjemnością spędzić przy niej czas. Ilustracje to dodatkowy plus, więc z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Sposoby komunikowania się mają swoją długą historię, dlatego autorka zabiera nas w interesującą wyprawę w przeszłość. Przedstawione historie gwarantują nam wiele fascynujących podróży. Mnóstwo informacji, ciekawostek które zainteresują również dorosłych a wszystko to napisane lekkim piórem, by mimo swych 200 stron nie zniechęcić czytelnika do poznawania historii komunikowania.

"Halo! Historia komunikowania się" Jest to bardzo ciekawy tytuł dla młodych czytelników którzy są bardzo ciekawi świata, w tej pozycji jak sam tytuł mówi poznamy historię komunikowania się, która jest naprawdę ciekawa i młody czytelnik może zobaczyć że nie zawszę można było wyciągnąć telefon i skontaktować się praktycznie z każdym, Książka oferuje nam wspaniałe ilustrację...

Książka została bardzo starannie wydana. Ma większy format, twardą oprawę i ładny, elegancki papier, dzięki czemu może być świetnym prezentem.

Ogromnym atutem są tutaj także ilustracje, które z wielką szczegółowością detali oddają przedstawiane urządzenia oraz charakteryzują ważne postacie.

Barwna podróż w czasie od początków komunikowania się. Na bogato ilustrowanych stronach znajdziemy historię komunikowania, od sposobów sprzed tysięcy lat po te najnowsze. Masa ciekawostek i wynalazków. Super książka dla młodych ciekawskich!

Halo! Historia komunikowania jest to bardzo ciekawa książka, o dużym formacie, w twardych, sztywnych okładkach. Zawiera bardzo ładne i ciekawe ilustracje. Przedstawia młodym czytelnikom, sposoby w jaki sposób ludzie się ze sobą komunikowali.

• 2020
  • Dla dzieci