Listy do mojej córeczki

Tłumaczenie: Bożena Sęk
Wydawnictwo: Książnica
Lettres à Prunelle
hobby

Refleksje zanotowane na gorąco i głębokie przemyślenia, ciepłe słowa i gorzkie prawdy, anegdoty i sentencje... Te krótkie poruszające teksty są czymś więcej niż tylko świadectwem ojcowskiej troski o losy dziecka - to szczególny "PODRĘCZNIK ŻYCIA", w który, jak stwierdza Paulo Coelho, "jest mowa o rzeczach właściwych każdej generacji, a miłość jest w nim wszechobecna niezależnie od słów i pojęć, którymi autor się posługuje - i miłość trwa, nawet gdy świat zupełnie się przeobraża.

Priada | 2013-11-23
Przeczytana: 25 listopada 2013

Czy miłośc ojca jest inna od miłości matki???
Hmmm...dobre pytanie. Jedno jest pewne - miłośc ojca w tym przypadku jest ogromna.
Rady? Tak sporo ich słyszymy od rodziców ale gdyby tak je spisac mimo wszystko i przeczytac kiedy ich juz nie ma na ziemi? To cząstka kóra zawsze pozostaje w nas, coś co nas kształtuje przez lata...
Książka przeczytana dosyc szybko...znalazłam w niej wiele cennych "ZŁOTYCH MYŚLI".
Polecam...

Bernadetta Kowalczyk | 2014-03-16
Przeczytana: 01 stycznia 2010

Najlepsza książką. Będę wracać do niej każdego dnia życia - tego dobrego, tego stroskanego i tego złego zwłaszcza.

Lenkaite | 2013-02-01
Przeczytana: luty 2006

W fazie Coelho na pewno poruszają bardziej niż w okresie kiedy juz się z tej fazy wyrośnie:> niemniej warte polecenia.

LinaLenko | 2012-08-12
Przeczytana: 02 sierpnia 2012

Mimo iż spodziewałam się czegoś innego - te krótkie liściki chwyciły mnie za serce

let_die | 2013-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2013

Niektóre listy naprawdę były interesujące, miały w sobie "to coś", ale większość nie przypadła mi do gustu.

Paula | 2013-08-13
Przeczytana: 10 sierpnia 2013