Diabelski naszyjnik

Wydawnictwo: BIS

Ethan Sharpe płonie żądzą odwetu na Harmonie Jeffriesie, obwiniając go o zdradę, która przyczyniła się do śmierci wielu ludzi, a jego samego doprowadziła do francuskiego więzienia. Tymczasem Jeffries umyka sprawiedliwości, a pomaga mu w tym Grace Chastain. Przekonany, że to kochanka jego wroga, Ethan porywa Grace na statek i uwodząc ją zamierza dokonać zemsty. Nieoczekiwanie jednak Grace okazuje się zupełnie inną osobą niż ta, za którą Ethan ją uważał...

Martoonia | 2014-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2014

"Ethan (...) zrozumiał wreszcie, że miłość to jedyne, co się w życiu liczy. Była to trudna lekcja. Lekcja, której nigdy nie zapomni".

Ten cytat jest chyba najlepszym podsumowaniem, miłość rodząca się w poczuciu strachu, chęci zemsty, niepewności i czasem bezsilności. Jak dla mnie książka wciągająca, polecam.

Aria | 2014-07-02

Bardzo mi się podobała! Przez tą książkę polubiłam romanse :)
Posiada kilka punktów kulminacyjnych, nie powiem, momentami aż się zawstydziłam, ze ją czytam, ponieważ niektóre momenty są bardzo pikantne.

goja777 | 2014-03-01
Przeczytana: luty 2014

Niesamowita !! Ta część z ,,motywem naszyjnika,, stanowczo najlepsza :)

Karolina | 2012-10-22
Przeczytana: 22 października 2012

Mam mieszane uczucia, historia z udowodnieniem niewinności naciagana i często wykorzystywana w romansach. Troche oryginalności nie zaszkodzi. Ogólnie książka nie jest zła.

Wilczyca | 2012-08-13
Przeczytana: 10 sierpnia 2012

Świetna książka. Jest akcja, humor, napięcie, sex, wzruszenie... Wszystko to co powinno być w dobrym romansie :)

Martini | 2011-03-05

Motyw naszyjnika wielce przypadł mi do gustu ;D

Magdalena | 2013-04-09
Przeczytana: 08 kwietnia 2013

Bardzo dobre romansidło.

| 2014-02-22

Czytało się szybko i w miarę przyjemnie. Styl pisania autorki pozostawia trochę do życzenia, ale bywało gorzej. Plus za wątek spiskowy, który ciagnął się przez całą książkę i budził wiele emocji czy wątpliwości moralnych. ;)

Marianna | 2016-06-18
Przeczytana: 25 czerwca 2016