Gilles Deleuze. Struktury - maszyny - kreacje

Wydawnictwo: Universitas
8324204946

Struktury Maszyny Kreacje to pierwsza w języku polskim próba całościowej wykładni myśli Deleuzjańskiej. Autor Różnicy i powtórzenia jawi się tu jako twórca nowej filozofii przyrody i radykalnej myśli społecznej, a także jako filozof udzielający odpowiedzi na pytanie: co zwie się myśleniema W każdym z tych trzech obszarów pojęcia stworzone przez Deleuze‘a pozwalają formułować problemy, które stanowią wyzwanie dla myśli współczesnej.

Andrzej Krej | 2013-10-20
a_maciek | 2012-11-13