Wielki kawalarz polski

Wydawnictwo: Vesper

Dobre dowcipy mają tylko jedną wadę i zostawiają zawsze pewien niedosyt. Można się nimi cieszyć i śmiać się z nich do rozpuku, ale szybko się je zapomina. Co często miewa tragiczne skutki w najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach towarzyskich, o czym niejednokrotnie przekonują się podróżni w pociągowych przedziałach i uczestnicy rodzinnych spotkań. ?Wielki kawalarz polski wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy uwielbiają opowiadać dowcipy, ale niekoniecznie chcą zaprzątać sobie nimi głowę. W ?Kawalarzu zebrano dowcipy na każdą okazję i dla każdego. Dobrej zabawy!

MasterOfBlood | 2013-12-09

Wielki Kawalarz Polski jest zbiorem dowcipów i kawałów z przeróżnych lat i kategorii. prawie 600 stronicowa księga posiada niewyobrażalną liczbę żartów, która prędzej czy później trafi w humor każdego czytelnika. Do wyboru mamy tutaj ponad 2500 dowcipów z kategorii takich jak: O Blondynce, O Babie czy też każdego ulubione O Jasiu. Podsumowując, chciałbym zwrócić uwagę na różnorodność książki, która na 100% zapewni dobre parę godzin śmiechów, i dzięki której będziemy mieli dowcipy na każdą okazję ! Osobiście serdecznie polecam !

Róża_Bzowa | 2010-09-27
Na półkach: Przeczytane, Rok 2006, Jak

Ulubiona lektura mojej przyszywanej siostrzenicy, zwłaszcza dział: "Kolega z koleżanką za firanką" :-)

Dominik | 2012-03-03

Wielki zbiór dowcipów i kawałów. Można nimi zabłysnąć, aby świeży dowcip był "w rękawie" :)

poli200202 | 2013-04-23

Ten kawalarz był bardzo śmieszny.

Michelle | 2016-07-04
Przeczytana: lipiec 2012