Przepisy na szczęście

Wydawnictwo: Semen

Inne wydania

Dziś jest dniem dobrym na to,by być szczęśliwym!Dziś zostało Ci ofiarowane,abyś się nim cieszył, był radosnyi zadowolony.Wczoraj masz już za sobą.Jutro dopiero nadejdzie.Dzisiaj: jedyny dzień,Który trzymasz w dłoni.Uczyń go swym najlepszym dniem!Wspaniale!Kolejna niezwykła książka Phila Bosmansa zawierająca swoiste aprzepisya na szczęście. Lektura jej ma być bodźcem do odnalezienia szczęścia w codzienności, w świecie pełnym luksusu, zbytku i arogancji, w którym brakuje prostoty. znajdziemy tu wartościowe wskazówki, jak nie komplikować sobie życia, ciesząc się z tego, co ono nam ofiarowuje.

SzopSracz | 2014-08-25
coznowu | 2014-08-13