Małe bure skakadło

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Opowiadania ćwierćabsurdalne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Indigo

Małe bure skakadło to kolejny zbiór znakomicie lapidarnych i podszytych cynicznym absurdem opowiadań, doskonałych na odprężające wieczory po ciężkim dniu pracy. Mamy tu historie o bezgłowym prezenterze telewizyjnym, paradzie aseksualistów, dylematach człowieka niezależnie poruszającego gałkami ocznymi, bezdomnym MMS-ie, prezesie, który wygonił całe powietrze za drzwi czy też uczonych grających w mikrohokeja pałeczkami wirusa. Historie te są pretekstem do przyjrzenia się z nowej perspektywy zwykłym absurdom codziennego życia we współczesnej Polsce. W porównaniu z pierwszym tomem więcej w nich refleksji i słowotwórczej ogłady wszystko to w pełni potwierdza talent twórczy autora. Dodatek specjalny to tym razem zbiór kart dań z cyklu Szef tego a tego poleca, napisanych dla Śmiertelnie Niepoważnego Portalu Satyrycznego. Książka otrzymała pozytywną opinię Fundacji Wspierania Absurdu.

mardewka | 2012-12-11
pinez_ka | 2012-07-09