Enneagram teoria i praktyka najstarszej typologii ludzkiej natury Dogłębna analiza (wszystkich) dziewięciu typów osobowości Nowe, rewolucyjne odkrycia psychologii Nowoczesna psychologia zakorzeniona w starożytności Pamiętasz ten moment, kiedy pierwszy raz zdałeś sobie sprawę, jak bardzo inne osoby różnią się od Ciebiea z biegiem czasu powoli odsłaniał się przed Tobą wielobarwny wachlarz ludzkich charakterów. To fascynujące zagadnienie dla większości ludzi wciąż stanowi niezgłębioną

dunikowski | 2014-08-29

Interesujące spojrzenie na typy osobowości. Wydawałoby się, że jest to po prostu kolejny z tak już wielu systemów charakterów ludzkich, ale wyróżnia go to, że wszystko do siebie bardzo ładnie pasuje. Enneagram jest w mojej opinii praktyczny i wyjątkowo ciekawy. Wiele rzeczy dotyczących ludzkiej osobowości staje się prostsze, a wiedząc o swoich znajomych, jakimi są typami w systemie Enneagramu, można dużo łatwiej i wydajniej prowadzić z nimi relacje.
Książka jako taka jest w porządku. Warto zacząć od strony www - enneagram.pl

Jędrzej | 2016-10-27
Marta | 2015-06-25