Enneagram a typy osobowości. Dowiedz się kim jesteś

Okładka książki Enneagram a typy osobowości. Dowiedz się kim jesteś Russ Hudson, Don Richard Riso
Okładka książki Enneagram a typy osobowości. Dowiedz się kim jesteś
Russ HudsonDon Richard Riso Wydawnictwo: Sensus ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Sensus

Okładka książki Understanding the Enneagram: The Practical Guide to Personality Types Russ Hudson, Don Richard Riso
Understanding ... Russ Hudson, Don Ri...

Tak jak w książce "Enneagram. Zrozumieć siebie i innych" brakowało mi w niej pewnych kwestii. Ciągle czekam na książkę o enneagramie, która zawierałaby wyczerpujący opis wszystkich tematów, takich jak na przykład skrzydła czy poziomy zdrowia. Jest to jednak dobre usystematyzowanie wiedzy, książka napisana przyjemnym językiem.

Interesujące spojrzenie na typy osobowości. Wydawałoby się, że jest to po prostu kolejny z tak już wielu systemów charakterów ludzkich, ale wyróżnia go to, że wszystko do siebie bardzo ładnie pasuje. Enneagram jest w mojej opinii praktyczny i wyjątkowo ciekawy. Wiele rzeczy dotyczących ludzkiej osobowości staje się prostsze, a wiedząc o swoich znajomych, jakimi są typami w systemie Enneagramu, można dużo łatwiej i wydajniej prowadzić z nimi relacje.
Książka jako taka jest w porządku. Warto zacząć od strony www - enneagram.pl

• Psychologia
  • Do kupienia
  • Puf
  • Psychologia, rozwój osobisty, motywacja
  • Muzg

Dodaj cytat z książki Enneagram a typy osobowości. Dowiedz się kim jesteś