Czakry od podstaw. Klucz do równowagi i szczęścia.

Chakras for Beginners
Aithusa

Wszyscy pragniemy tego samego od życia: szczęścia, spełnienia, zdrowia i pomyślności oraz udanych związków z ludźmi. Wydaje się to proste i niezbyt trudne do osiągnięcia. Jednak życie stawia przed nami wiele przeszkód. Na ogół wiemy, kiedy w nim brak harmonii – odczuwamy to wyraźnie. Ale co możemy z tym zrobić?

Jarosław Wiśniewski | 2015-10-04
Na półkach: Posiadam

Ta książka miała duży wpływ na swoje życie. Wpływ ten był pozytywny. Wiele dzięki niej zrozumiałem, przemyślałem i poukładałem w swojej głowie. Choć do idei czakr podchodzę z dużą rezerwą, sama książka okazała się być bardzo ciekawa i można ją potraktować też jako swoistą pomoc psychologiczną.
Szczególnie polecam z tej książki ćwiczenia. Są to głównie ćwiczenia psychologiczne, duchowe, czasem relaksacyjne.
Polecam ją wszystkim osobom, którzy tracą nad własnym życiem kontrolę, którzy nie widzą sensu własnego życia, których życie przytłacza. Jeśli jesteś taką osobą, weź ją do ręki, otwórz serce i umysł i przeczytaj ją. Może Twoje życie się zmieni? Może ono nie jest takie złe, jak się często wydaje... Dzięki tej książce można na nowo zacząć układać życie lub zmieniać na lepsze. Odzyskać równowagę i szczęście. Książka ogólnie ze wszech miar ciekawa.

yongrui | 2017-06-11
Przeczytana: luty 2016