Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności t. 8

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Yami no Matsuei
978-83-89893-68-0
komiksy

Dalszy ciąg przygody w Kioto! Muraki przystępuje do ostatecznego ataku! Do walki z silami Hadesu angażuje nawet swojego przyjaciela Oriye. Jak wielka jest jego moc i silą jego nienawiści?! Czy Muraki przeklął świat, czy to świat przeklął Murakiego?!

dehira | 2014-07-19

Tomik ten jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniego. Główny bohater gra w nim rolę drama queen. Nie chce już żyć i takie tam. Przy czym niejasne jest dlaczego, ale w końcu to nie ostatni tomik, może jeszcze się dowiem?
Dużo pana w kimonie z mieczem i to jest duży plus - jest ładnie narysowany zarówno w statycznych jak i dynamicznych ujęciach, no i zwyczajnie bardzo przystojny :)
Chaotyczne kadry, nagłe przeskoki tempa akcji, wątki pojawiające się znikąd i równie nagle znikające - to główne minusy które utrudniają według nie odbiór całej historii.

Katarzyna | 2016-12-03
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam