Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności t. 10

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Yami no Matsuei
978-83-89893-70-3
komiksy
Miranda

Dalszy ciąg przygód Hisoki i Tsuzukiego w krainie iluzji. Hisoka wiedziony pragnieniem bycia naprawdę silnym i uzyskaniem naprawdę ogromnej mocy podejmuje się szalonego zadania zdobycia najpotężniejszego z shikigami, który kiedyś umknął nawet Tsuzukiemu! Tymczasem w rezydencji rodu Hisoki Tatsumi i Watari odkrywają kolejne, mroczne tajemnice...

dehira | 2014-07-21

Tomik opowiada o tym jak bogowie śmierci zdobywają swoje shikigami i jak Hisoka wybrał się po swojego własnego, pierwszego pupila.
Rozpoczęła się również tajemnicza historia o matce Hisoki.

10 tom naprawdę mnie zainteresował, jest lepszy od kilku poprzednich.
Warto chociażby dla jednego rysunku - shikigami w zakolanówkach na 125 stronie :]~. To najpiękniejszy rysunek w całej serii! (do końca pozostały 2 tomy, może jeszcze trafię na coś lepszego)
Fabuła urywa się na ostatniej stronie, po ciąg dalszy sięgnę z prawdziwą przyjemnością.

Katarzyna | 2016-12-03
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam