Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności t. 5

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Yami no Matsuei
978-83-89893-65-9
komiksy
Miranda

W tym tomiku przejażdżka do alternatywnej rzeczywistości, którą pisze Hrabia, rzeczy dzieją się naprawdę i można się tam z łatwością przenieść wprost z naszego świata! Oczywiście nasza łajza, Tsuzuki wpada w sam środek powieści, gdzie Tatsumi jest bardzo zła postacią i ma bardzo złe zamiary!

dehira | 2014-07-16

Piąty tom spodobał mi się chyba najmniej z dotychczasowych. Główny bohater wpada do książki i ma tam jakieś przygody, które mnie nie zaciekawiły. Sama idea wpadnięcia boga śmierci do książki nie spodobała mi się - tym bardziej że do tej pory Yami no Matsuei było raczej dreszczowcem/kryminałem niż przygodówką.
Rozbawiła mnie i spodobała mi się postać lokaja Hrabiego. Ten pan jest w daleko posuniętym stadium rozkładu i mówi z powalającym akcentem :)

Pretender | 2017-06-09
Przeczytana: 18 czerwca 2017