Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności t. 11

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Yami no Matsuei
978-83-89893-71-0
komiksy
Miranda

Spotkanie Hisoki i Kurikary prowadzi do tragicznych w skutkach konsekwencji. Szkody poczynione przez partnera Tsuzukiego w świecie Iluzji są duże i mogą mieć tragiczne reperkusje - Kurikara bowiem wydostaje się na wolność! Tymczasem w naszym świecie Tatsumi odkrywa kolejne szokujące sekrety rodu Kurosaki...

dehira | 2014-07-22

W tomie mamy kontynuację przerwanych wątków z tomu 10. Podoba mi się w dalszym ciągu - dużo fajnych shikigami, tengu itp, coraz lepiej wszyscy wyglądają i są fantastycznie ubrani. Czekam na rozwiązanie akcji z Hisoką - zdobędzie swojego shikigami czy nie? Muszę sięgnąć po następny tom.
W drugiej części 11 tomu kontynuacja wątku z domem rodzinnym Kurosaki. Ale się porobiło! Sama nie wiem czy bardziej zszokowała mnie matka czy ojciec Hisoki.
Wydaje mi się, że z upływem czasu i tomów zyskują i rysunki i płynność akcji. Nie było w tym tomie momentów, w których odwracałam stronę i....upewniałam się, czy mi się kartki nie skleiły :)

Katarzyna | 2016-12-03
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam