Elvis Presley. Nieznane fotografie

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk, Parragon Books
muzyka,
albumy

Elvis Presley - nieznane fotografie przedstawiają historię życia i osiągnięć chłopaka z miejscowości Tupelo w stanie Missisipi, od zarania kariery na początku lat 50. zeszłego stulecia po przedwczesną śmierć w 1977 roku. Na ponad 400 niezwykłych fotografiach udokumentowano wydarzenia z życia prywatnego i artystycznego: pierwsze koncerty, filmy, czas służby wojskowej, małżeństwo z Priscillą oraz narodziny córki Lisy Marii, powrót na listy przebojów i szczyt popularności Elvisa w latach 70. XX wieku i w końcu zmierzch kariery i stopniowe pogarszanie się stanu zdrowia. Zdjęcia te są również dowodem na to, że legenda rock and rolla wciąż żyje w sercach milionów fanów.
Fotografie opatrzone są rozbudowanymi komentarzami: informacje przeplatają się tu z anegdotami o tym bożyszczu milionów. Nasz album zamyka aneks, w którym ukazano z innej perspektywy - za pomocą faktów i liczb - czym były dokonania Elvisa w historii branży muzycznej.

źródło opisu: Parragon Books & Olesiejuk, 2007

Wrona | 2015-04-01