Absurdy PRL-u 2. Antologia

Wydawnictwo: Vesper
rozrywka

Niniejsza antologia stanowi zapis najbardziej zabawnych zjawisk z czasów realnego socjalizmu. Książka ukazuje absurdalność życia w PRL-u zarówno od strony codzienności, jak i w perspektywie

pozeraczksiazek | 2015-01-22

Fajne napisane ale chyba spodziewałem się czegoś więcej. Antologie łyka się w kilka chwil a i oderwać się trudno. Plusem są kolorowe zdjęcia. Z nutą humoru ale i przerażenia czyta się o wyższości kochanego socjalizmu.

TeeN | 2012-07-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Papierowe

Książka bardzo przydatna przy pisaniu np. prezentacji maturalnej na temat socrealizmu, socjalizmu, prl'u. Uważam, że cz. 2 jak i 1 są bardzo ciekawe, pokazują w pełni czasy PRLu i to, jak wyglądało wtedy życie. Polecam wszystkim, którzy choć trochę interesują się historią, socjalizmem i wszystkim co z nimi związane.

Kamil | 2013-10-29

Historie znane z opowieści, dowcipów, filmów itp. Ogólnie słabe

Współczuję moim rodzicom.

cycikKK | 2016-07-15