Mądre kobiety to wiedzą

Tłumaczenie: Barbara Nicewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradniki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
What Smart Women Know
83-7255-473-0
Mądre, kobiety, wiedza
poradniki
dona

Zbiór zasad, jakimi powinny kierować się kobiety w intymnych związkach z mężczyznami. Są one sformułowane rzeczowo, bez przesadnego psychologizowania, podparte przykładami. Odnoszą się zarówno do kwestii podstawowych (np. wybór partnera) jak i zachowań np. w restauracji, na randce. Poradnik, adresowany do kobiet w różnym wieku, o różnym statusie społeczno-ekonomicznym i wykształceniu, może być pomocny każdej czytelniczce.

tilia | 2017-05-12
jasminum | 2017-01-07
Illusion | 2016-09-08
Przeczytana: 06 września 2016
shao | 2015-03-07
Na półkach: Przeczytane, Wyzwanie 2015!
Beata Barchańska | 2015-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2015