The Beatles. Tak było...

Wydawnictwo: Ring
muzyka
ayana-chan

The Beatles. Kim byli wtedy? Kim są dziś? Mitem, legendą, przygodą większą niż życie. Barwnym symbolem lat 60. - ciągle żywym i niewiarygodnie bliskim dla armii ich fanów z całego świata. Tak było wczoraj, tak jest dziś, tak będzie jutro. Wszytkim, którzy kochają ich muzykę, którzy chcą poznać nie tylko ich historię, ale prawdę o nich - tym wszystkim dedykujemy tę książkę. The Beatles. Tak...

The Beatles.
Kim byli wtedy? Kim są dziś?
Mitem, legendą, przygodą większą niż życie.
Tak było wczoraj, tak jest dziś, tak będzie jutro.
The Beatles. Tak było.

źródło opisu: Wydawnictwo Ring, 1992 (z okładki)

źródło okładki: zdjęcie autorskie

jkulig | 2017-03-28

Mnóstwo zdjęć, tekstu niewiele, w dodatku są tu tylko najbardziej oczywiste fakty. Nie warto.

Rafał Szczotka | 2015-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2015

Ciekawa. Dużo ciekawych faktów. Dat. Polecam nie koniecznie dla fanów.

zukwoj | 2012-12-18

Moim zdaniem pozycja obowiązkowa dla fana zespołu.