Uśmiech Jana Pawła II

Jan Paweł II, papież
religia
foka

PABLOPAN | 2012-10-17

Zbiór fajnych anegdot, ukazujących jak wielkim poczuciem humoru był obdarzony Karol Wojtyła.

Dorota | 2014-02-05

Bardzo fajna książka, która pokazuje nam jak wielkie szczęście mieliśmy, że Jan Paweł II był Polakiem, był on wielkim człowiekiem, obdarzonym nie tylko wielką mądrością ale również poczuciem humoru, na co dowodem są zamieszczone w tej książce anegdotki. Polecam przeczytać.

Marta | 2012-11-18
Przeczytana: 2012 rok

Świetna książka, nawet dla mnie, a jestem ateistą. Zbiór anegdotek pokazuje Papieża-Polaka jako człowieka obdarzonego sporym poczuciem humoru, zawsze życzliwego i kochającego, a nie tylko wyższego duchownego. Polecam, żeby spojrzeć na jego osobę przez pryzmat jego charakteru, a nie dokonań religijnych.

Marta94 | 2016-10-19

Książka wygrana w konkursie. Patrząc na to co dzieje się w Kościiołach Polskich nie wiem czy do niej wrócę. Zaczęłam czytać,ale jestem zdruzgotana,tym co się dzieje. Chciałam wam napisać moją opinię.

nuda171 | 2013-04-01

Ciekawa. Histore z życia papieża ;)

Rysia | 2017-04-16
Przeczytana: 29 maja 2013