978-83-7469-621-0
Kebab, kot

Ten wyjazd miał być czystą przyjemnością, ale Szymon nie miał nic przeciwko temu, żeby okazał się również pożyteczny. Bo któż nie cieszyłby się, gdyby nagle spadł mu na głowę worek pełen pieniędzy? Tylko co robić, gdy worek trafia cię w głowę dosłownie, przez co tracisz pamięć? Poza tym okazuje się, że jesteś za granicą i bez dokumentów? A to dopiero początek kłopotów. Zbieg okoliczności budzi drzemiące wspomnienia, z którymi nie do końca udało się uporać. Na szczęście dzięki przyjacielowi powrót do domu wydaje się możliwy. Ale rozbudzone duchy przeszłości nie dają za wygraną, szykując Szymonowi i Larsowi wyjątkowo ciężkie do przełknięcia danie. Mimo wszystko nie jest to książka kulinarna, lecz przygodowa opowieść o wartkiej akcji, z rozbrajająco sympatycznymi bohaterami, hojnie doprawiona humorem. Po zjedzeniu "Beczki soli", warto skosztować, jak smakuje "Kebab z kota". Kolejność dań dowolna.

desaparecido | 2014-07-25
Przeczytana: 24 lipca 2014

Dziecinada 2. Mielizna z mizerią.

jerusalem | 2010-10-14
Przeczytana: 13 października 2010

Pierwszej części nie czytałem, więc raczej nie mam porównania. Natomiast "dwójka" strasznie kiepską książką jest. Jakieś to takie byle jakie. Historyjka o chłopakach co to bawią się w niby gangsterów. Zmarnowane 3 godziny życia.

missfun | 2010-09-14

Część pierwsza - "Beczka soli" jest moim numerem 1 dlatego miałam nadzieję, że i "Kzk" mi się spodoba. Z przykrością stwierdzam, że nie jesttak dobra jak jej poprzedniczka.

Moniczak_C | 2012-01-05

Czasami śmieszne, dobrze się czyta.

Iwona Pesz | 2016-10-28
Przeczytana: 2008 rok