Zgłosuj na książki roku 2017

IX Franciszkańska Konferencja Zielarsko-Farmaceutyczna 30 maja 2015 rok. Dieta, profilaktyka i leki roślinne w chorobach onkologicznych

Seria: Biblioteka Herbarium Św. Franciszka
Wydawnictwo: HERBARIUM św. Franciszka w Katowicach-Panewnikach
zdrowie, medycyna
Athoualia

O. dr Marcelin Jan Pietryja ofm - pomysłodawca i organizator konferencji, założyciel i dyrektor Herbarium św. Franciszka przy klasztorze w Katowicach-Panewnikach, od 2007 roku niestrudzenie promuje zdrowy tryb życia oraz naturalne metody leczenia chorób. Podejmuje ogromny wysiłek organizując kolejne konferencje wierząc, że pomoże to w integracji środowiska medycznego i fitoterapeutycznego. Nagrodą za te wysiłki jest gotowość do udziału w konferencji i wygłaszania referatów wybitnych specjalistów z wiodących ośrodków naukowych w kraju. Prelegenci IX konferencji to: prof. Iwona Wawer, prof. Tadeusz Trziszka, prof. Piotr Dzięgiel, prof. Rafał Matkowski, dr Henryk Różański, mgr Lilianna Elmborg.

źródło opisu: HERBARIUM św. Franciszka w Katowicach-Panewnikach, 2015

źródło okładki: Autorskie