Wilcze ostrza

Tłumaczenie: Remigliusz Tkacz
Cykl: Kosmiczny Wilk (tom 4)
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Wolfblade
warhammer
KotWBookach

Starożytny Dom Nawigatorów Belizariuszy od dawna był związany sojuszem z Kosmicznymi Wilkami. W zamian za nawigację przez niebezpieczną Osnowę, Kosmiczne Wilki oferowały honorową gwardię elitarnych wojowników – Wilczych Ostrzy do ochrony Domu. Ragnar rozpoczynając wypełnianie swoich obowiązków na starożytnej planecie Terra, szybko zostaje uwikłany w skrytobójczą intrygę, której korzenie...

Ragnar rozpoczynając wypełnianie swoich obowiązków na starożytnej planecie Terra, szybko zostaje uwikłany w skrytobójczą intrygę, której korzenie sięgają głębin Imperium. Nienawykły do machinacji politycznych, musi zwrócić się ku furii Wilków, jeśli ma uratować szlachecką dynastię i odzyskać swój honor.

źródło opisu: http://copcorp.pl/

źródło okładki: http://copcorp.pl/userdata/gfx/60095e123a602770182e440bb24b14fb.jpg

Konwenty_Południowe | 2016-08-14

Polscy fani Warhammera 40 000 zdecydowanie nie mieli szczęścia, jeśli chodzi o cykl o Ragnarze Czarnogrzywym – „Wolfblade”, bo taki tytuł nosi czwarta jego część w oryginale, został wydany za granicą już w 2003 roku, do nas jednak nie dotarł w ogóle. Aż do teraz, bo oto trzynaście lat po światowej premierze dzięki uprzejmości Copernicus Corporation możemy wreszcie poznać kolejny epizod z życia Ragnara i dowiedzieć się, czy zgubienie włóczni Russa aby wyszło mu na zdrowie. Czy warto było czekać? Przekonajmy się. Oto „Wilcze Ostrza”, czwarty tom przygód najmłodszego z Wilczych Lordów.

Tytułowe Wilcze Ostrza to elitarna formacja strażników domu Nawigatorów Belisarius (tłumacz podpowiada: Belizariuszy) na świętej Terrze. Do obowiązków tejże formacji należy, oprócz ochrony członków domu, także trzymanie pieczy nad wyszkoleniem jego sił zbrojnych, stanowią również elitarną jednostkę uderzeniową, zajmując się zarówno otwartą walką, jak i akcjami z pogranicza szpiegowskich i...

Ricardo | 2017-08-07
Przeczytana: 24 września 2017