World of Warcraft: Illidan

Okładka książki World of Warcraft: Illidan
William King Wydawnictwo: Insignis Cykl: World of Warcraft (tom 14) Seria: World of Warcraft fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
World of Warcraft (tom 14)
World of Warcraft
World of Warcraft: Illidan
Insignis
2016-06-02
2016-06-02
Dominika Repeczko

Przyjemnie napisana wciagająca i bardzo ciekawa dla fanów uniwersum i nie tylko

Pewnie jak dla większości była to moja pierwsza książka z uniwersum Warcrafta. Ciekawa, fajnie łączy wątki i trzyma w napięciu. Polecam nie tylko fanom gry.

Moja pierwsza książka z uniwersum Warcraf'a.
Idealna dla fanów grających w World of Warcraft, chcący znać historię (lore) postaci. Bardzo dobrze opisuje historię tytułowej postaci jak i bohaterów z nim związanych. Przez opisywanie przeszłości wyjaśnia niejasne wydarzenia.
Jedna z najlepszych książek tego uniwersum.

Historia książki łączy że sobą wydarzenia po Warcrafcie 3 oraz w czasie trwania dodatku The Burning Crusade.
Bardzo ciekawie opisana jest tutaj historia z perspektywy samego Illidan. Jesteśmy w stanie spojrzeć na wszystko z jego perspektywy, co przynajmniej w moim przypadku zmieniło postrzeganie tego bohatera. Książkę czyta się lekko i jeżeli ktoś zna doskonale świat...

Ciekawie zaprezentowany świat z gry. Właściwie nie da się nic zarzucić. Czytelnik nie może się nudzić a książka jest nieprzewidywalna. (Przynajmniej dla czytelnika który nie grał w warcrafta). I chociaż końcówka książki niejako zmusza nas do zagrania w grę to jestem w stanie wybaczyć bo to w końcu jest dobra gra z masą mięsistych historii.

jeśli jesteś fanatykiem gry WoW albo lubisz ten klimat to książka zainteresuje Cię na pewno. nie tak obstawiałem zakończenie ale warto zabrać sie za ten egzemplarz, polecam. Ilidan ma swoje zdanie w WoW'ie

Illidan - jedna z kluczowych postaci uniwersum Warcraft. Fabularnie książka w głównej mierze obejmuje czasy dodatku do WoW:The Burning Crusade oraz kilka wydarzeń z Warcraft 3. Czyta się ją bardzo przyjemnie, można trochę się dowiedzieć o motywach i postępowaniach głównych bohaterów jak Illidan, Maiev, czy Akama. Spodziewałem się, że będzie trochę przynudzać, ale miło się...

Moja pierwsza z uniwersum World of Warcraft. Znajduje się w niej sporo smaczków nawiązujących do wydarzeń z gry oraz sam proces transformacji w DH. Lektura obowiązkowa dla każdego kto chce się wczuć w postać Demon Huntera.

Książkę tę kupiliśmy synowi jakiś czas temu, gdyż jest fanem gier komputerowych. Wspólnie całą rodziną obejrzeliśmy również w kinie Warcraft: Początek. Ja osobiście gry nie znam, ale film był w miarę ciekawy i fajnie się go oglądało. Dlatego mimo, że syn książki w końcu nie przeczytał, sam po nią sięgnąłem licząc na lekką i przyjemną lekturę.
Niestety bardzo mocno się...

Dla fana Warcrafta książka będzie bardzo dobra... no chyba, że jest wybredny, a dla osób nie znających tego jednak świata książka jak inne może być odebrana jako zbyt prosta i w sumie chaotyczna, bo jednak mamy wytłumaczone kto jest kim, ale o ile prościej czyta się ją znajać gre Warcraft 3 oraz WoW TBC czy Legion, gdzie książka jest wprowadzeniem do tegoż dodatku.

Fabuła...

William King World of Warcraft: Illidan Zobacz więcej