Operacja Faust

Tłumaczenie: Joanna B. Brońska
Wydawnictwo: Zapiski
Opieracyja Faust
Zapiski

Lata 80. Afganistan, sensacja z polityką bliskowschodnią w tle; afera w armii, penetracja specnazów. Nietrudno się domyślić, że śledczy A. Turecki wraz z całą swoją ekipą śledczą znajdzie się w niesamowitych opałach, szczególnie kiedy zetknie się ze "specnazami" i ruchem kontrrewolucyjnym "Bractwo Afgańskie" na terenie Afganistanu, w warunkach azjatyckich, oraz natrafi na aferę zastosowania preparatu FAUSt, co miało pozostać tajemnicą armii.

źródło opisu: https://sites.google.com/site/wydawnictwozapiski/

źródło okładki: https://sites.google.com/site/wydawnictwozapiski/