Kiedy miłość przeżywa kryzys

Tłumaczenie: Patrycja Mikulska
Wydawnictwo: Salwator
Quando l'amore va in crisi
miłość, kryzys, albisetti
poradniki
xZakonnicaxP

Niewierność jest przejawem niezdolności do głębokiego pokochania drugiej istoty ludzkiej z całą jej osobowością, z jej zaletami i wadami, lecz przede wszystkim z jej odmiennością, niepowtarzalnością. Jest zdradą zaufania drugiego, lecz jest także zdradą samego siebie. W związku dwojga ludzi, kiedy miłość przeżywa kryzys, przydatnym narzędziem okazuje się dialog, możliwość szczerej rozmowy, podjęcia problemu wprost i otwarcie. Związek dwojga ludzi rozwija się przede wszystkim wtedy, gdy udaje się im przezwyciężać chwile kryzysu.

Niewielkich rozmiarów książka zawiera wiele mądrości dotyczącej relacji między kobietą i mężczyzną. Jest zapisem głębokich refleksji nad porzuceniem i zdradą. Jak reagują na zdradę mężczyźni, a jak kobiety? Kto bardziej cierpi? Czy warto walczyć o zdradzającego cię osobę?

źródło opisu: salwator.com

źródło okładki: google