Zdrowy detoks

Seria: Samo Sedno
Wydawnictwo: Edgard
poradniki
Monika

Najważniejsze zmiany w sposobie odżywiania rozpoczynają się w głowie. Nie wystarczą jednorazowy detoks i cudowna dieta. Aby odzyskać energię i dobre samopoczucie, wybierz kompleksowe oczyszczanie przez racjonalne odżywianie się. Dzięki prostym zasadom opisanym w książce oczyścisz ciało z toksyn oraz usprawnisz pracę wszystkich układów i narządów w organizmie. Nauczysz się samodzielnie...

Dzięki prostym zasadom opisanym w książce oczyścisz ciało z toksyn oraz usprawnisz pracę wszystkich układów i narządów w organizmie. Nauczysz się samodzielnie komponować codzienne posiłki i właściwie dobierać produkty spożywcze bez skrupulatnego liczenia kalorii. Dowiesz się, co jeść, by wzmocnić odporność i wspomagać organizm, m.in. jak przeprowadzić bezpieczną, krótkotrwałą dietę oczyszczającą, a także jak łagodzić bóle i dolegliwości, takie jak: migrena, bezsenność czy zespół jelita drażliwego. W książce znajdziesz również autorskie zdjęcia i przepisy na łatwe w przygotowaniu i pełnowartościowe śniadania, obiady, desery i kolacje, które będą inspiracją do zmiany nawyków i zdrowego odżywiania się na co dzień.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
- przedstawia najważniejsze zasady zdrowego odżywiania, które wspomagają naturalne oczyszczanie organizmu
- podpowiada, jak przyspieszyć metabolizm i utrzymać prawidłową masę ciała
- prezentuje sposoby na rzekomy głód, czyli jak nie zajadać stresu i zmniejszyć apetyt na słodycze
- wyjaśnia, jak przygotowywać zdrowe posiłki do pracy, szkoły, na uczelnię czy na podróż
- wskazuje, jak świadomie dokonywać wyborów żywieniowych i planować urozmaicone menu

O autorce:
Ewa Jarosz – magister dietetyki, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka bloga Marchewkowe pole do popisu. Prowadzi wykłady, warsztaty oraz szkolenia o tematyce zdrowego odżywiania. Pasjonatka fotografii kulinarnej.

źródło opisu: http://www.samosedno.com.pl/zdrowy-detoks,1436.html

źródło okładki: http://www.samosedno.com.pl/zdrowy-detoks,1436.html#prettyPhoto/0/

awiola | 2016-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2016

"Pamiętaj, że nie istnieje żadna ,,cudowna dieta,, czy ,,cudowna kapsułka na odchudzanie,,".

Nie liczcie na żadne rewelacyjne diety, które w ciągu miesiąca przemienią waszą sylwetkę w ciało sportsmenki i w jakiekolwiek środki, które pozwolą wam nagle zmniejszyć liczbę kilogramów. Wszystko nad czym musicie popracować to głowa i przyzwyczajenia, które pielęgnowane latami, wyrobiły kiepskie nawyki żywieniowe, nie pomagające, a wręcz szkodzące waszemu organizmowi. Być może ta publikacja będzie waszym pierwszym krokiem do świadomego odżywiania.

Ewa Jarosz to magister dietetyki, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka prowadzi wykłady, warsztaty i szkolenia oscylujące w tematyce zdrowego odżywiania, a także jest właścicielką bloga "Marchewkowe pole do popisu". Pasjonatka fotografii kulinarnej.

"Zdrowy detoks" to książka uzmysławiająca zasady zdrowego odżywania oraz pokazująca, jak wpływają one na funkcjonowanie naszego całego organizmu. Poradnik ten podzielony na...

Iliana | 2016-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2016

Dzięki tej publikacji zrozumiecie dokładnie, co to jest DETOKS, który wcale nie musi oznaczać restrykcyjnego podejścia do tematu zdrowego odżywiania się, zmian na tym polu działania. To książka oparta przede wszystkim na doświadczeniu i wiedzy autorki, która postanowiła się wszystkim tym z czytelnikami podzielić. Książka również przyczyni się do Waszego spojrzenia na jedzenie, stały rytuał naszego życia z zupełnie innej strony. Bardzo wartościowa, bardzo pomocna i niezwykle ciekawa.

Zapraszam na całą recenzję na:

Klaudia Cebula | 2016-11-15
Przeczytana: 15 listopada 2016

Każdy z nas chciałby świetnie wyglądać, mieć zgrabną sylwetkę i dobre zdrowie. Osiągać coś nie odmawiając sobie przyjemności.

Do niedawna znaczenie wyrazu "detoks" ograniczało się do całościowej czystki. Niedawno słyszałam audycję jak słowo w ostatnim czasie ewoluowało i zyskało nowe znaczenie. Detoks znaczy już lepsze od dotychczasowego, a nie coś (a raczej nic) zamiast dotychczasowego.

Ksiązka podzielona jest na części więc od początku wprowadzi Cię w tajniki zdrowego detoksu.

Pierwszy rozdział poświęcony jest na strategię myślenia, zmianę poglądów i samego siebie.W tym rozdziale dowiecie się jak uzyskać samodyscyplinę, autorka radzi jak wielu innych dietetyków prowadzenie notesu z osiągnięciami, założeniami i wszelkimi przemyśleniami dotyczącymi zmiany życia. Pojawiają się tu też tzw. "przypadki kliniczne" czyli historie osób, które zechciały coś w życiu zmienić.

Drugi rozdział prezentuje racjonalne żywienie od strony praktycznej. Autorka zaleca by obliczyć początkowo...

zaku2811 | 2017-05-07
Przeczytana: 07 maja 2017