Myślenie strategiczne

Secrets for Getting Things Done
rozwój osobisty, poradnik,
poradniki
suari

„Vincent Harris znowu to zrobił! Jego książka Sekrety skuteczności dodała swoistego kolorytu nudnemu tematowi zarządzania czasem i produktywnością. Myślenie strategiczne wynosi to zagadnienie na wyższy poziom i skupia się bardziej na konkretnych strategiach oraz technikach, które każdy może zastosować, żeby dokonać więcej, być kimś więcej i wydobyć więcej radości z życia!” Cheri J....

Cheri J. Najor,
mówca motywacyjny, trener korporacyjny,licencjonowana terapeutka
The Center for Peak Performance

Książka ta dostarczy ci innowacyjnych i sprawdzonych strategii, byś z ich pomocą mógł stać się osobą, wokół której ciągle dzieje się coś pozytywnego. Kimś, kogo inni podziwiają i komu zazdroszczą ilości ukończonych projektów i zadań doprowadzonych do końca!

Ma ona pobudzić twój umysł do kreatywnego myślenia, w efekcie czego będziesz postępować wydajniej i skuteczniej, zarówno w pracy, jak i życiu osobistym.

O autorze:

Vincent Harris – ekspert w dziedzinie komunikacji i mowy ciała. Jest cenionym coachem i mentorem dyrektorów generalnych wielkich i mniejszych firm, wybitnych sportowców, a także ludzi, którzy wymagają od siebie więcej, a od życia oczekują pozytywnych zaskoczeń, nade wszystko zaś stworzenia możliwości do nieskrępowanego, owocnego działania. Harris pracuje dla takich firm, jak: Boeing i Honda, także dla Pentagonu. Jako popularny mówca i wykładowca seminaryjny, Autor prowadzi, z wielkim powodzeniem, indywidualne szkolenia i konsultacje. Jest autorem książki Sekrety skuteczności i współautorem kolejnej, pt. Jak skutecznie omijać NIE w biznesie.

źródło opisu: http://www.studioemka.com.pl

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl

Marcelina | 2017-04-12
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 26 marca 2017

Uwielbiam książki motywacyjne, które wykorzystują wiedzę psychologiczną i radzą jak ją zastosować w praktyce. Praca nas sobą, uczenie się nowych technik ulepszających życie, pracę, codzienność, budowanie dobrych nawyków – pasjonuje mnie od dawna. W mojej biblioteczce nie mogło więc zabraknąć kolejnej książki o rozwoju osobistym. „Myślenie strategiczne. O doprowadzaniu spraw do szczęśliwego końca” Vincenta Harrisa w tłumaczeniu Liliany Grzegrzółki, to solidna porcja praktycznych wskazówek zarządzania czasem. Autor to guru w tym temacie, „zaklinacz ludzi”, specjalista od komunikacji i mowy ciała. Każdy z nas chciałby zwiększyć swoją produktywność, mieć więcej czasu i nie odkładać ważnych spraw na później – ta książka jest zarówno dla osób zmagających się z nieustannym brakiem czasu, bałaganem wewnętrznym, jak i dla tych, którym nie są obce techniki motywacyjne i nieustannie chcą poszerzać wiedzę na ten temat.

„Myślenie strategiczne” zawiera 25 strategii, które jak pisze autor...

Famea | 2017-06-20

Praktyczne podejście do tematu rzeki….
Dlaczego praktyczne? Książka jest oszczędnością czasu samą w sobie, ponieważ jest krótka i bardzo szybko można przez nią przebrnąć. Czyli nie dość, że jest źródłem wielu praktycznych wskazówek odnośnie czasu, to jeszcze swoja objętością chroni nas przez jego marnotrawieniem. To samo dotyczy rozdziałów, które są syntetyczne, ale treściwe. Autor proponuje 25 strategii na polepszenie efektywności i spojrzenie na rzeczy w zupełnie inny sposób. W kontekście niesłychanej mody na organizację czasu, mnogości coachów, psychologów, businessmenów i wszelkich innych doradców podejmujących się tej tematyki – rady zaproponowane przez pana Vincenta Harrisa są całkiem oryginalne, a przede wszystkim sensowne. Podoba mi się język – prosty, konkretny, zrozumiały. Chociaż miejscami utrzymany w manierze wykładu, szkolenia, co w człowieku wzbudza nieufność, pewnego rodzaju czujność i chęć odnalezienia „ukrytych haczyków”. Ale bez obaw – tutaj ich nie ma, bo...

Odzio | 2017-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2017

Każdy manager powinien ją przeczytać. To książka ze świetnymi zasadami jak zmieniać siebie oraz być bardziej skutecznym w osiąganiu celów.
Osobiście będę do niej wracał bo naprawdę warto.

momo | 2018-03-23
michal_frikucak | 2017-09-11