Harry Potter i Insygnia Śmierci

Okładka książki Harry Potter i Insygnia Śmierci J.K. Rowling
Okładka książki Harry Potter i Insygnia Śmierci
J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Harry Potter (tom 7) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Harry Potter (tom 7)
Harry Potter and the Deathly Hallows
Media Rodzina
2016-07-20
2016-07-20
Andrzej Polkowski
Jonny Duddle Harry Potter magia przygoda

Ryczałam 👍🏼. Bardzo fajnie, że akcja nie dzieje się już w szkole.

Ryczałam 👍🏼. Bardzo fajnie, że akcja nie dzieje się już w szkole.

Nie da się wyrazić słowami, jak bardzo kocham tę serię

Nie da się wyrazić słowami, jak bardzo kocham tę serię

Usunęłabym epilog, ale poza tym nie zmieniłabym niczego.

Usunęłabym epilog, ale poza tym nie zmieniłabym niczego.

Ostatni tom to było dla mnie wow. Niby wiedziałam jak się skończy bo oglądałam filmy ale książka to jednak co innego. Świetnie opisane sceny, super się czyta

Myślę, że "Insygnia śmierci" to bardzo udane zakończenie całego cyklu. Oczywiście ostatecznego wyniku wojny czarodziejów można było się spodziewać, jednak na kilka niestandardowych posunięć fabularnych też znalazło się miejsce. Podobnie jak poprzednich części, również i tej wysłuchałem jako audiobooka, czytanego przez Piotra Fronczewskiego - bardzo polecam o to wydanie.

Przepiękne zakończenie serii. Mam pewien niedosyt/ Moim zdaniem była to jednak najnudniejsza część całej sagi o przygodach trójki przyjaciół.

Przeżyłem piękną przygodę podczas czytania serii jako dorosły człowiek. Warto sięgnąć w każdym wieku.

Cudo. Tom siódmy przygód Harry'ego nie jest moim ulubionym, ale gdybym miała wybierać, byłby chyba moim 4 ulubionym. Po prostu arcydzieło.

Polecam. Przyjemna seria. Świat niespotykany. Filmy oglądałem też po 5 razy

Polecam. Przyjemna seria. Świat niespotykany. Filmy oglądałem też po 5 razy