Twoim śladem

Nominacja w plebiscycie 2016
A. Meredith Walters Wydawnictwo: YA! Cykl: Twisted Love (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Lead Me Not
Twisted Love (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
9788328021914
Dorota Konowrocka-Sawa

Zakochałam sie w tej historii. Bardzo realistyczna.
Polecam

Książka niesamowita, poruszająca bardzo trudny temat. Nie znam świata narkotyków, ale ta książka w okrutny sposób go przedstawia.Dodając do tego cudną miłość dwojga bohaterów wychodzi mieszanka wybuchowa. Wreszcie jest to książka nie przesłodzona, realistyczna. Ciężko się oderwać, dwie noce nie przespane, ale było warto. Polecam!

Dostałam książkę w prezencie i z początku byłam sceptycznie do niej nastawiona, lecz kiedy po nią sięgnęłam, zakochałam się w tej historii. Piękna, zmysłowa, czule znacząca każdą cząstkę czytelnika. Gorąco polecam i zachęcam do przeczytania!

Zmysłowa, trzymająca w napięciu. Dosłownie pochłonęłam tę pozycję. Gorąco polecam

Nie wiem dlaczego ta książka tak długo leżała na mojej półce, ale to zdecydowanie jedne z najlepszych NA jakie czytałam. Jest napisana do bólu realistycznie, nigdy nie czytałam książki gdzie nałóg narkotykowy byłby głównym tematem, zwykle przemyka gdzieś z boku, a tutaj wydaje mi się, że jest on pokazany prawdziwie i dobitnie. Na pewno jak najszybciej sięgnę po drugi tom.

Książka poruszająca bardzo trudny temat jakim jest uzależnienie narkotykowe.
Główny bohater Maxx jest chłopakiem, który wiele w życiu przeszedł, śmierć rodziców, brak wsparcia, wyobcowanie, opieka nad młodszym bratem, wszystko to popycha go do chęci zarobienia szybkich pieniędzy, a przy okazji rzucenia się w wir narkotyków. Nie zauważa problemów dokąd nie poznaje na swojej...

Naprawdę fajna książka pokazująca, jak wygląda walka z uzależnieniem i co przeżywają osoby w otoczeniu uzależnionego. Z pewnością sięgnę po drugi tom.

niby wszystko ok ale opisy seksu jak dla to była tortura ;)

Główna bohaterka to typowa królowa idiotek, bo przecież dla niej to na pewno on się zmieni.

Książka o nałogu narkotykowym Pokazane jak ciężko jest przerwać, jak ciężko wytrwać w terapii, że nawet miłość nie jest w stanie wyprzeć myśli o buteleczce z tabletkami. Trochę mnie denerwowała główna bohaterka Aubrey. Podobno jest drugi tom-ja po niego nie sięgnę.

Dyskusje

1 675