Najwyższe tony

Cykl: Muzyka gwiazd (tom 4) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Where Lightning Strikes
karollllllla

Miłość spada na nich jak grom. I jest równie niebezpieczna… Tamar King, piękna barmanka z sennego Savannah w Georgii, i Lyrik West, basista rockowego zespołu… Wystarczył jeden dotyk, by stanęli w ogniu… Połączyła ich namiętność, której nie znali, i uczucie, którego się nie spodziewali. Poznali swoje tajemnice i stali się sobie jeszcze bliżsi. Lecz wspomnienia nie przestają ich ścigać. Czy...

Miłość spada na nich jak grom. I jest równie niebezpieczna…
Lecz wspomnienia nie przestają ich ścigać.
Czy miłość da im odwagę, by zmierzyli się z tym, co przeraża ich najbardziej, i spojrzeli w twarz przeszłości?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Joanna J | 2019-09-27
Przeczytana: 24 września 2019

Kończą się dwa miesiące, które przeznaczyli sobie główni bohaterowie, ale ich przygoda trwa nadal. Oboje nie potrafią się od siebie uwolnić. W tej części duzo więcej się dzieje. Zarówno Tamar jak i Lyrik odkrywają powoli swoje tajemnice, a każda kolejna jest zaskoczeniem dla czytelnika.
Czytało się przyjemnie i szybko. Polecam.

Monia | 2019-02-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Erotyk
Przeczytana: 26 lutego 2019

Dalszy ciąg historii Lyrika i Tamar.
Działa między nimi silne przyciąganie, a jednocześnie Lyrik za każdym razem zachowuje się jak skończony drań.
Przeszłość nie daje im spokoju i dopóki oboje nie zmierzą się ze swoimi demonami, nie ruszą do przodu.
Ta część jest pełna emocji i pokazuje, że o swoje szczęście trzeba walczyć.
Cóż jest warte życie bez miłości...

Gabi | 2018-10-25
Przeczytana: 25 października 2018

Dalsze losy Błękitnej i Lyrika, w końcu dowiadujemy się jaką mroczna tajemnicę on skrywał, za co się tak karał i komu dał swoją obietnicę, że nigdy nikogo już nie pokocha. Musiał sam sobie wybaczyć, zapomnieć to co kiedyś zrobił, a zrobił naprawdę okropną rzecz, jedna decyzja, jedna noc i musiał ponieść konsekwencje na całe swoje życie. Ale gdy się znajdzie prawdziwą miłość ciemność odchodzi , bo światło je przyćmiewa i tym światłem dla Liryka była Błękitna. Należał do niej od chwili kiedy po raz pierwszy ją zobaczył ale czasami potrzepujemy najpierw odebrać od życia lekcję, by zrozumieć jak ważna jest dla nas ta osoba.

Katarzyna Busłowska | 2018-09-11
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 10 września 2018

Kontynuacja losów Lyrika i Tamar. Trochę się pośmiałam, trochę popłakałam. Kilka razy nawet się wzburzyłam zachowaniem bohaterów. Są trochę niekonsekwentni, a Lyrik broni się przed miłością jak skazaniec przed toporem. Jego argumentacja jest nielogiczna i bezsensowna tak, że żal ściska cztery litery. Ale takie są właśnie ból i cierpienie. Nielogiczne. I bez sensu.

Znów autorka skopała zakończenie. Lubię happy endy, ale to było science fiction. Kompletnie odrealniona sytuacja. Pomysł był dobry. Intryga całkiem fajnie pomyślana, tylko rozwiązanie akcji za proste. Jakby napisane na siłę. Aby szybciej. Można było zrobić to lepiej.

jola79 | 2017-10-02

Polecam, kto już rozpoczął serię nie może nie przeczytać dalszych zagmatwanych losów muzyków. Chyba najbardziej wzruszająca część.

SłonecznaStronaŻycia | 2017-09-19
Przeczytana: 19 września 2017

Ta część cyklu "Muzyka gwiazd" bardzo mi się podobała, jest to druga część historii Tamar i Lyrika, oprócz historii miłosnej, opowiada też o ich przyszłości i umiejętności pogodzenia się z sobą i z tym co było. Niby taka lekka i rozrywkowa, a aż się przy niej popłakałam:)

Anda | 2017-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2017

kolejny tom, choć tak samo schematyczny jak poprzedni i zaskakująco przewidywalny to jednak było w nim nieco więcej emocji niż w poprzednim. Rola matki poruszyła mnie tu dogłębnie. I te misie pełne szczęścia. Było w tym coś dzięki czemu na szczęście skończyłam, nie zmienia to jednak faktu, że niczym nie da się tego porównać do tomu nr 1 i 2. Szczerze było to trochę przesadzone. Dziewczyna po takiej traumie powinna być dużo bardziej zamknięta i raczej bardziej zimna choć także spanikowana. W moim odczuciu jej zachowanie nie było poprawne co do stopnia tego co ją spotkało, ale każdy widzi świat trochę inaczej. Można zatem wybaczyć, bo miało to w sobie nutę piękna. Niedużą ale miało.

magpie101 | 2016-11-06
Na półkach: Przeczytane, Muzycy
Przeczytana: 06 listopada 2016

Ich czas dobiega końca jednak pewnej nocy Lyrik czuje, ze zaczyna mu zalezec, wiec krzywdzi Tamar słowami i rozstaja się przed czasem. W ostatni wieczor przed wyjazdem z Savannach Lyrik przychodzi z kolegami z zespołu do baru, gdzie pracuje ona i prosi ja o jeszcze jedna, ostatnia noc. Jednak po tej nocy on nie jest jeszcze gotow się z nia rozstać i proponuje jej wyjazd na weekend do LA. Tam zawozi ja do swojej normalnej i kochającej rodziny, a podczas upojnej nocy wypowiada słowa, których nie powinien powiedzieć, bo obiecal kiedyś swoje serce komus innemu. Zaraz gdy sobie uświadamia co zrobil rani Tamar emocjonalnie, ona się pakuje i w srodku nocy wyjezdza. Jednak już nie ucieka tylko jedzie do swojego rodzinnego domu, to dzięki niemu ma odwage stawic czolo przeszlosci.
Od tego momentu akcja książki ma miejsce 6 lat wcześniej i poznajemy calo historie i wszystki sekrety Lyrika.
Spodziewalam się wiele i zakladalam rozne scenariusze ale autorka zaskoczyla mnie całkowicie i za to...