Zgłosuj na książki roku 2017

Cykl: Sea Breeze (tom 4)
Wydawnictwo: Pascal
Just for Now
ew_cia

Preston Drake, przystojny surfer, największy kobieciarz w Sea Breeze wciąż poluje na piękne studentki. Pewnego dnia odkrywa jednak, że starsze kobiety sporo by zapłaciły za widok jego pięknej twarzy i twardych jak skała mięśni. Kiedy wydaje mu się, że wszelkie problemy skończyły się wraz z jego dobrymi zarobkami, za które może utrzymać mamę i rodzeństwo, na jego drodze staje dziewczyna. Nie byle jaka dziewczyna. Amanda Hardy, delikatna i niewinna siostra jednego z jego przyjaciół, Marcusa, w Prestonie zakochana jest od dawna. Nie potrafi zrezygnować z chłopaka, przed którym każda matka przestrzega swoje córeczki. Dziewczyna wie, że kryje się w nim coś więcej niż tylko żigolak. Chce go lepiej poznać. Chce poznać jego tajemnice. Jak potoczą się ich losy? Czy Preston okaże się dobrym człowiekiem?

źródło opisu: pascal.pl

źródło okładki: pascal.pl

kryminalnakuchnia | 2017-08-28

STRASZNE TO BYŁO - PANI GLINES!!!

Abbi Glines tym razem przeszła samą siebie. Nie przypuszczałam, że autorka jest w stanie napisać takiego gniota.

Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów, miałam wrażenie, że czytam książkę dla półgłówków.

Nie dość, że styl Glines nijak miał się do tego co proponowała we wcześniejszych książkach, to jeszcze fabuła była tak monotonna, jak naciskanie spacji podczas nauki pisania na maszynie.

Jakby tego jeszcze było mało,główni bohaterowie przyprawiali mnie o spazmy. Bo jak wytłumaczyć fakt, że młoda, atrakcyjna dziewczyna ugania się za facetem, który przeleciał już prawie wszystkie kobiety w okolicy?

Amerykańskie realia przeniesione na polski rynek wydawniczy, tym razem mnie nie porwały. Poddałam się w połowie książki, bo nie lubię marnować swojego czasu.

Z założenia miało być miło, lekko i przyjemnie, niestety było tandetnie, sztucznie i strasznie nijako.

Kasiek | 2016-12-07
Przeczytana: 30 listopada 2016

Książka jest kolejną częścią cyklu Sea Breeze, a jak zazwyczaj bywa im dalej, tym gorzej. I tak niestety jest w tym przypadku. Już od pierwszego tomu, ta seria Abbi Glines nie jest tak wciągająca jak poprzednia, no a ta książka wydaje się całkowicie wtórna. Nie ma w niej nic, co przykułoby uwagę, a jedynie odnosi się wrażenie jakby to wszystko już było. Ona - porządna dziewczyna z dobrego domu, dodatkowo siostra najlepszego przyjaciela, wręcz nie do tknięcia, a on - mało, że najbardziej wzięty podrywacz wśród studentek, to jeszcze żigolak wśród okolicznych, bogatych, niedocenianych przez mężów pań w średnim wieku. No i to jest największą przeszkodą w ich związku. Oczywiście jak zawsze da się ją pokonać, a droga ku temu stanowi sedno fabuły.
Autorka, jak zwykle, skrzętnie wplata w bieżącą akcję losy bohaterów, których mieliśmy okazję poznać we wcześniejszych tomach.
Książka nie porywa i na pewno nie zapadnie w pamięci, choć nie zmienia to faktu, że zawsze sięgnę po każdą książkę...

wiejskifilozof | 2018-02-04

No i dotykam książki,czytam i się nudzę.
Nie moje klimaty,nie moje myśli,nie moje przeżycia.
Plus ,ładny język.I sympatyczne ludzie tam byli.

mania_kch | 2016-11-16
Na półkach: Przeczytane, 2016

Amanda od dawna jest zauroczona Prestonem, jednak chłopak z początku nie odwzajemnia tej fascynacji. Unika dziewczyny z jednego powodu, Amanda jest siostrą jego najlepszego przyjaciela a tym samym jest nietykalna... Poza tym chłopak skrywa tajemnicę a ujawnienie jej na pewno przekreśliłoby jego szanse na wspólne życie z Amandą...
W tej historii zabrakło mi jakiegoś elementu zaskoczenia lub chociaż minimalnego powiewu świeżości. Wszystko okazało się bardzo schematyczne i bardzo przewidywalne.

magpie101 | 2016-11-17
Przeczytana: 16 listopada 2016

Amanda od kilku lat jest zakochana w przyjacielu swojego brata. Preston to urodzony podrywacz, kocha kobiety, a do tego spotyka sie ze starszymi, bogatymi paniami za pieniadze, z ktorych zywi trojke mlodszego rodzenstwa i oplaca ich rachunki.
Preston wie, ze nie jest mezczyzna dla slodkiej Amandy i zasluguje ona na kogos lepszego. Czy uczucie Amandy jest na tyle silne aby poradzila sobie, gdy odkryje jego tajemnice? O tym sie przekonacie, gdy przeczytacie ta ksiazke, polecam.

Sherry | 2016-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2016

SPRÓBUJ NIE ZAKOCHAĆ SIĘ W PRESTONIE DRAKE'U...

Męska dziwka. Wieczny kawaler. Seksowny koleś zmieniający dziewczyny jak rękawiczki. Znacie ten typ? Amanda Hardy zna i to doskonale. Najlepszy przyjaciel jej starszego brata - Preston Drake, jest doskonałym przykładem na to, że można być bawidamkiem, lubującym w pustym, jednorazowym seksie i żyć z tym, jak gdyby nigdy nic. Dziewczyna nic jednak nie może poradzić na to, że jest w nim beznadziejnie zakochana i to od lat. To czego nie wie, to że koleś, którego wszyscy znają jako zachwycającego, atrakcyjnego, nieco zadufanego w sobie faceta, ma swoje tajemnice. Tajemnice, które przy nagłym zainteresowaniu Prestona młodszą siostrzyczką najlepszego przyjaciela, mogą okazać się zabójcze dla rozkwitającej pomiędzy nimi więzi. Czy koniec końców Manda okaże się tą, która dotrze do serca pana Drake'a? I czy jej zauroczenie nim, okaże się wystarczająco silne, by pokonać ciężar kłamstw i sekretów?

Seria Sea Breeze zawsze była dla mnie czymś...

Rose | 2016-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2016

Mogłam już się zabrać za tę książkę dawno temu, ale jej opis mnie od tego odwiódł. I teraz mogę napisać całkowicie szczerze, że ten opis jest fatalny, bo książka jest naprawdę rewelacyjna! Przeczytałam ostatnio bardzo dużo powieści Abbi Glines i ta należy to tych najlepszych.
Po pierwsze, wszystko jest na odwrót niż w tym głupim opisie. Amanda nie wie o pracy Prestona, właściwie nikt nie wie. Ale faktycznie jest w nim od dawna zakochana. A Preston jest niesamowitym chłopakiem, jednak musimy trochę poczytać, żeby się o tym przekonać. Typowe dla New Adult problemy bohaterów (czy to traumy z dzieciństwa, czy ogólnie trudne życie rodzinne, molestowania itd.) tutaj są bardzo poruszające. I tym razem dotyczą męskiej postaci.
Jestem pod ogromnym wrażeniem, tym bardziej, że nie spodziewałam się po tej książce takich emocji.

Pistacia_Vera | 2016-11-26
Przeczytana: 26 listopada 2016

krótkie, przewidywalne czytadło o miłości prawie niemożliwej, o dziewczynie z tzw.dobrego domu zakochanej w chłopaku, który uprawia zawód niesprzyjający stałym związkom.

Seria "Sea Breeze" jest serią zdecydowanie lekką i nadaje się do przeczytania po jakichś trudniejszych pozycjach. Uważam, że czwarty tom "Dotknij mnie" jest gorszy od poprzednich. Albo ja po prostu mam już wyższe oczekiwania od książek, które czytam. Na tle innych książek ta wypadła dosyć słabo, ale żeby się odprężyć i mieć chwilę przyjemności warto ją przeczytać.

W "Dotknij mnie" poznajemy historię Amandy i Prestona, którzy przewijali się w poprzednim tomie. Amanda jest młodszą siostrą Marcusa, a Preston jest jego przyjacielem. Ona jest trochę głupiutką dziewczyną, zadurzoną w Prestonie od lat, a on przystojnym chłopakiem, który może mieć każdą. Jednak to jest powierzchowny opis tej dwójki. Ich myśli i serca skrywają o wiele więcej. Zwłaszcza jeśli chodzi o chłopaka. Jego życie jest bardzo skomplikowane. Preston musi się zmagać z wieloma problemami, które ukrywa pod maską mającego wszystko gdzieś kobieciarza.

Historia tej dwójki jest lekko przesłodzona i przewidywalna....

KobieceRecenzje365 | 2016-11-10

„Dotknij mnie” Abbi Glines, to już czwarty tom świetnej i wciągającej serii „Sea Breeze”. Każdy tom ten serii wkradł się do mojego serca, a męska część bohaterów zawróciła mi w głowie. Jednak ten tom bije poprzednie na głowę, a Preston Drake na pewno został moim ulubieńcem. Zapraszam na recenzję.

„Facet do wynajęcia i dziewczyna z dobrego domu. Czy dostaną szansę na wspólne życie?”

Amanda Hardy od lat podkochuje się w przyjacielu swojego brata – Prestonie Drake'u. Dziewczyna wie, że to idealny przykład playboya, który każdą noc spędza z inną napaloną na niego dziewczyną. Jednak serce nie sługa i gdy Amanda spotyka pijanego Prestona postanawia wykorzystać sytuację. Dochodzi między nimi do zbliżenia, lecz po wszystkim chłopak bez słowa ucieka...
Preston wie, że nie jest mężczyzną wystarczająco dobrym dla Amandy, jednak nie potrafi o niej zapomnieć. Nawiedzają go namiętne sny z nią w roli głównej, a erotyczne przyciąganie nie pozwala mu racjonalnie myśleć. Niestety dziewczyna nie...