Dotknij mnie

Okładka książki Dotknij mnie Abbi Glines
Okładka książki Dotknij mnie
Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Sea Breeze (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Sea Breeze (tom 4)
Just for Now
Pascal
2016-10-27
2016-10-27
2013-08-27

Początkowe strony trochę odstręczają od przeczytania i zapowiadają pusty i wulgarny romans, jednak jeśli zagłębi się dalej jest to ciekawa historia, książka wciąga, do przeczytania w jeden wieczór.

Kolejny interesujący bohater, jeśli chodzi o wnętrze. Sama historia ciekawa, bylo trochę emocji. Najważniejsze, że się dobrze skończyło.
Co do samej serii, dobrze, że kolejność książek nie ma dużego znaczenia. Nieważne, po którą cześć się sięgnie, zawsze wiadomo, o co chodzi.

Autorka mi przypadla. Lubie panne :) Kolejna lekka lektura na przedwakacyjne oczekiwanie.

Bardzo polecam.Myślę że problemy poruszone w tej książce są ważne.poza tym to przecież Abbi.....

Facet do wynajęcia i dziewczyna z dobrego domu. Czy dostana szansę na wspólne życie?
Preston Drake, przystojny surfer, największy kobieciarz w Sea Breeze, wciąż poluje na piękne studentki. Pewnego dnia odkrywa jednak, że starsze panie sporo by zapłaciły za widok jego pięknej twarzy i twardych jak skała mięśni. Kiedy wydaje mu się, że dzięki dobrym zarobkom wszelkie problemy ma za sobą, na jego drodze staje dziewczyna. Nie byle jaka dziewczyna...
Amanda Hardy, delikatna i niewinna siostra jednego z jego przyjaciół, w Prestonie zakochana o=jest od dawna. Nie potrafi zrezygnować z chłopaka, przed którym każda matka przestrzegałaby swoje córki. Dziewczyna wie, że pozory mylą, a Preston zasługuje na miłość. Chce go lepiej poznać. Chce poznać jego tajemnice.
Jak potoczą się ich losy? Czy Preston okaże się dobrym człowiekiem?

Historia o Prestonie i Amandzie to całkiem dobra część serii. Cieszę się, że przebrnęłam przez początek, gdyż trochę mnie zraził, ale potem było już coraz lepiej. Chociaż miejscami książka była zbyt przewidywalna, przesłodzona i płytka ja wkręciłam się i tak, szczególnie od połowy. Dostarczyła mi w sumie całkiem sporo rozrywki, dlatego z chęcią zajrzę niedługo do powieści o kolejnej parze.

Szybko, mi i przyjemnie. Ciekawe kto będzie bohaterem kolejnych tomów?

Szybko, mi i przyjemnie. Ciekawe kto będzie bohaterem kolejnych tomów?

Dalszy ciąg serii o przyjaciołach z Sea Breeze. Tym razem bohaterami są Preston i młodziutka Amanda. Książka skierowana raczej dla nastolatek. Prosta, króciutka i oczywiście kończąca się happy endem. Oczywiście pozostaje sentyment ze względu na całą serię, ale to już nie to.

To historia córki z rozbitego domu, Amandy. dziewczyna od lat zakochana jest w chłopaku, który jest jej odradzany jako ten zły. Jednak ona jest wierna swojemu uczuciu, może dlatego że widział co zdrada potrafi uczynić. Próbuje więc dotrzeć do chłopka, który dla utrzymania swoje rodziny zaczął sprzedawać siebie. Jej ociec sprzedał rodzinę dla pożądania i zauroczenia. Jej ukochany sprzedał siebie dla rodziny. Amanda to widzi dlatego pragnie pomóc. Czy Preston pozwoli sobie na pomoc?

Niestety muszę przyznać że pierwszy Tom tego cyklu był o wiele ciekawszy. Nie mniej jednak ta książka też jest całkiem niezła. Może gdybym nie przeczytała poprzedniej części ta stała by się moją ulubiona.

• 2017
  • Romans