Najwyższe tony

A.L. Jackson Wydawnictwo: Amber Cykl: Muzyka gwiazd (tom 4) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Where Lightning Strikes
Gabriela Iwasyk
Amber
miłość seks związek namiętność pragnienie muzyka przeszłość tajemnice cierpienie wspomnienia
Where Lightning Strikes
Muzyka gwiazd (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Gabriela Iwasyk
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]

Dotarłam do 4 cz.i nadal polecam.....

Druga część historii Tamar i Lyrika. Jak to zwykle bywa szkielety wypadają z szafy, dowiadujemy się znaczenia pewnego tatuażu oraz czemu Lyrik obiecał sobie że nikogo już nie pokocha. Jak wiadomo, gdy się pozna tę konkretną osobę, takie obietnice są psu na budę. Ładnie się to czytało, piękna historia z ciepłym zakończeniem. Kolejny bad boy usidlony. Lecę czytać o następnym. ;)

Kończą się dwa miesiące, które przeznaczyli sobie główni bohaterowie, ale ich przygoda trwa nadal. Oboje nie potrafią się od siebie uwolnić. W tej części duzo więcej się dzieje. Zarówno Tamar jak i Lyrik odkrywają powoli swoje tajemnice, a każda kolejna jest zaskoczeniem dla czytelnika.
Czytało się przyjemnie i szybko. Polecam.

Dalszy ciąg historii Lyrika i Tamar.
Działa między nimi silne przyciąganie, a jednocześnie Lyrik za każdym razem zachowuje się jak skończony drań.
Przeszłość nie daje im spokoju i dopóki oboje nie zmierzą się ze swoimi demonami, nie ruszą do przodu.
Ta część jest pełna emocji i pokazuje, że o swoje szczęście trzeba walczyć.
Cóż jest warte życie bez miłości...

Dalsze losy Błękitnej i Lyrika, w końcu dowiadujemy się jaką mroczna tajemnicę on skrywał, za co się tak karał i komu dał swoją obietnicę, że nigdy nikogo już nie pokocha. Musiał sam sobie wybaczyć, zapomnieć to co kiedyś zrobił, a zrobił naprawdę okropną rzecz, jedna decyzja, jedna noc i musiał ponieść konsekwencje na całe swoje życie. Ale gdy się znajdzie prawdziwą miłość...

Kontynuacja losów Lyrika i Tamar. Trochę się pośmiałam, trochę popłakałam. Kilka razy nawet się wzburzyłam zachowaniem bohaterów. Są trochę niekonsekwentni, a Lyrik broni się przed miłością jak skazaniec przed toporem. Jego argumentacja jest nielogiczna i bezsensowna tak, że żal ściska cztery litery. Ale takie są właśnie ból i cierpienie. Nielogiczne. I bez sensu.

Znów...

Polecam, kto już rozpoczął serię nie może nie przeczytać dalszych zagmatwanych losów muzyków. Chyba najbardziej wzruszająca część.

Ta część cyklu "Muzyka gwiazd" bardzo mi się podobała, jest to druga część historii Tamar i Lyrika, oprócz historii miłosnej, opowiada też o ich przyszłości i umiejętności pogodzenia się z sobą i z tym co było. Niby taka lekka i rozrywkowa, a aż się przy niej popłakałam:)

kolejny tom, choć tak samo schematyczny jak poprzedni i zaskakująco przewidywalny to jednak było w nim nieco więcej emocji niż w poprzednim. Rola matki poruszyła mnie tu dogłębnie. I te misie pełne szczęścia. Było w tym coś dzięki czemu na szczęście skończyłam, nie zmienia to jednak faktu, że niczym nie da się tego porównać do tomu nr 1 i 2. Szczerze było to trochę...

Ich czas dobiega końca jednak pewnej nocy Lyrik czuje, ze zaczyna mu zalezec, wiec krzywdzi Tamar słowami i rozstaja się przed czasem. W ostatni wieczor przed wyjazdem z Savannach Lyrik przychodzi z kolegami z zespołu do baru, gdzie pracuje ona i prosi ja o jeszcze jedna, ostatnia noc. Jednak po tej nocy on nie jest jeszcze gotow się z nia rozstać i proponuje jej wyjazd na...

Dyskusje

• E-book
  • 2018
  • 2017
  • Muzycy
  • 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Najwyższe tony