W drodze do Jerozolimy

Wydawnictwo: Bernardinum
pielgrzymka, Ziemia Święta, wiara
Jacek

„W drodze do Jerozolimy” to książka o wzrastaniu, budowaniu samego siebie i budowaniu spójności w sobie. Pielgrzym idzie, jest w drodze i jego celem, umiejscowionym na geograficznej mapie świata, jest Jerozolima. Ale czy to jest na pewno prawdziwy cel? Czy nie chodzi tu o odczucie czegoś? On wie dokąd idzie, ale nie wie, co go spotka na tej drodze. Jak w życiu… Warto wiedzieć dokąd się idzie i po co tak naprawdę. To, co w drodze, pozostaje tajemnica. Pielgrzym mógłby myśleć strachem, ale myśli, a raczej oddaje się uczuciu zaufania. Zaufania absolutnego do Najwyższego. Daje Mu się prowadzić. Idzie sercem. Uważny czytelnik zobaczy w tej podróży miłość, czystość, wiarę i cuda. Cuda, chciałoby się powiedzieć zwykłe, codzienne, ale jednak cuda, którymi Pan Bóg obdarza każdego z nas.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/W-drodze-do-Jerozolimy/891

źródło okładki: http://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/W-drodze-do-Jerozolimy/891

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!