Sylwetki rzymskie

Wydawnictwo: Werset
historyczna

Wydawnictwo Werset , podejmując inicjatywę p. Marka łosia, syna autora niniejszego tomu, oddaje w ręce Szanownych Czytelników drugą edycję Sylwetek rzymskich Jana Stanisława łosia. Ich pierwsze wydanie ukazało się w Instytucie Wydawniczym Pax w roku 1958. Po blisko pół wieku Werset wznawia tę książkę, bowiem naszym zdaniem nie straciła ona aktualności i przede wszystkim swoistej urody, z jaką traktuje o dziejach ewolucji Imperium Romanum, stworzonego przez naród starożytnych Kwirytów, a więc o jego narodzinach, rozwoju i zmierzchu.

Zatoxu | 2016-02-23
Przeczytana: 19 marca 2016