Moja wielka księga bajek

Tłumaczenie: Agata Ostrowska
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Mi gran libro de fabulas
Joanna

Miłośnicy baśni, tajemniczych postaci, królewskich zamków oraz mówiących zwierząt będą zachwyceni pięknie wydanym zbiorem znanych baśni i bajek. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy znajdą tu opowieści interesujące i znakomicie zilustrowane: Kura znosząca złote jajka Kruk i lis Rada myszy Bocian i lis Wilk i koziołek Zając i żółw Konik polny i mrówka Mleczarka i dzban z mlekiem Lis i...

Kura znosząca złote jajka
Kruk i lis
Rada myszy
Bocian i lis
Wilk i koziołek
Zając i żółw
Konik polny i mrówka
Mleczarka i dzban z mlekiem
Lis i winogrona
Mysz polna i mysz z miasta
Mysz i lew
Pastuszek kłamczuszek

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

Fluffy | 2017-04-21
Przeczytana: 2017 rok

Bardzo fajna do czytania przed snem. Opowiadania są krótkie, więc w zależności od czasu i kondycji dziecka bądź naszej można przeczytać więcej bądź mniej, bez konieczności przerywania w połowie historyjki. Każda z morałem.
Obrazki trochę przytłaczające, preferuję jednak bardziej stonowaną grafikę, jednak dziecku się podobają a to najważniejsze.
Syn ma obecnie 4 lata i na ten wiek +/- rok jest dobra.

Joanna | 2016-05-01
Przeczytana: 19 kwietnia 2016

Rewelacyjna książka dla dzieci! Bajeczki są krótkie, bardzo ciekawe, z morałem. Wspaniałe, kolorowe ilustracje.
Plus lub minus (to zależy od punktu widzenia) - dość dużo trudnych słów.