youstyna

Bycie Tygrysem to niełatwa sprawa. Zajmująca, wciągająca, ekscytująca w najwyższym stopniu, ale niełatwa. A to do kogoś trzeba się podkraść, szorując brzuchem po ziemi, a to kogoś trzeba namówić, żeby dał się zjeść, wdając się z nim w długą, kulturalną konwersację, a ile potem jeszcze tłumaczenia się przed znajomymi, same problemy. Ale czasami bywa tak, zwłaszcza po zmierzchu, że bycie Tygrysem staje się wprost… magiczne. Roaaar!

źródło opisu: http://ezop.com.pl/31,produkt,byc-jak-tygrys

źródło okładki: http://ezop.com.pl/31,produkt,byc-jak-tygrys

Zabawna, pięknie wydana, z trafiającą w nasz (mój i Synka) gust szatą graficzną.

Schnuffka | 2018-06-27

Rewelacyjne ilustracje, sliczne i kolorowe, ale tekst niestety bardzo slaby. Raczej dla mlodszych dzieci, ktore jeszcze nie przykladaja takiej wagi do samej historii.

angeszka | 2016-06-08
Przeczytana: 01 czerwca 2016

Książka świetna: bajeczne ilustracje, tekst dowcipny. Krótko mówiąc: Polak potrafi! Moja prawie 4-latka książkę bardzo polubiła.

Alicja | 2017-12-25
Przeczytana: 25 grudnia 2017

W tej książce był tygrys który mi się podobał bo był śmieszny.

Katsushika | 2016-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2016

Książka zabawna i przepięknie ilustrowana! Godna uwagi, ponieważ jak się okazuje, tygrysy wcale nie są takie groźne ;)
Jedyny minus - za krótka ;/

Elza | 2017-06-15
Na półkach: Dla dzieci, Przeczytane
Przeczytana: 15 maja 2017

Piękne ilustrację, ale po tekście spodziewałam się czegoś lepszego. Ale ogólnie można poczytać i pooglądać.

Magda Piwnikiewicz | 2019-03-06
Przeczytana: 06 marca 2019