Czarodziejski śpiew - Częstotliwości umożliwiające sterowanie pogodą i ludzkim umysłem

Wydawnictwo: Kos
9 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
parapsychologia, wiedza tajemna,
Leszy

Grażyna Fosar i Franz Bludorf w swoich badaniach zajmują się m.in. wpływem fal elektromagnetycznych na środowisko naturalne, w szczególności biosferę.

W tej książce autorzy starają się znaleźć odpowiedzi na wiele fascynujących pytań:

Czy eksperymenty są przyczyną zmian klimatu?
Patent na manipulowanie pogodą?
"Raport mniejszości" - już rzeczywistość?
Kontrola umysłu?
Jak zniknęły całe narody?

źródło opisu: http://www.kos.com.pl/pl/p/Czarodziejski-spiew/292

źródło okładki: http://nieznany.pl/pl/p/Czarodziejski-spiew-Czesto...»

Aisling | 2018-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2018

Poznałam wiele wskazówek, a teraz pora iść dalej – odkrywać to, co tak na dobrą sprawę nie powinno być ukryte dla dobra nas, ludzi, którzy nie mają tu na Ziemi nikogo kto mógłby nas obronić (?). Wojska, policje, państwa – to oszustwo, iluzja bezpieczeństwa. Tylko podniesienie świadomości, poznanie jak to jest z częstotliwościami i ludzkim mózgiem… Niestety mało jest takich dzieł jak to, które traktuje poważnie osobę, która niekoniecznie musi należeć do środowiska naukowego. Przynajmniej ja nie odczułam bym ani nie była w stanie zrozumieć przedstawionej treści, ani też nie było tutaj skrajnego upraszczania.
Jak bardzo myląca jest okładka i tytuł. Jak łatwo można oszukać osobę postronną, że czyta się jakiś dramat albo fantasy, podczas gdy tak naprawdę jest to książka naukowa.
Wiele rzeczy, które nie jest traktowane poważnie przed większość współczesnych (np. wierzenia dawnych ludów czy współcześnie używane teksty religijne) ma w sobie zakodowane informacje jak np. liczba 144 000 z...

Leszy | 2016-04-09

Sporo o HAARP,częstotliwościach,tajnych eksperymentach,ludzkim mózgu i jego pracy.Wszystko naukowo wyjaśniane podpierane dowodami,faktami.Świetna książka dla osób zainteresowanych możliwością kontroli umysłu,praniu mózgu czy nawet spiskami światowych elit.