Okładka książki Czarodziejski śpiew - Częstotliwości umożliwiające sterowanie pogodą i ludzkim umysłem Franz Bludorf, Grażyna Fosar
Franz BludorfGrażyna Fosar Wydawnictwo: Kos ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Kos
2009-01-01
2009-01-01
Janina Sodolska-Urbańska
parapsychologia wiedza tajemna

Okładka książki Nikt nam nie odda przyszłości Franz Bludorf, Grażyna Fosar
Nikt nam nie o... Franz Bludorf, Graż...
Okładka książki Dziedzictwo Avalonu.Ukryta wiedza odnaleziona w europejskich wierzeniach. Franz Bludorf, Grażyna Fosar
Dziedzictwo Av... Franz Bludorf, Graż...

W rozdziale opisującym wpływ częstotliwości na nasze emocje autorzy przedstawili eksperyment w Berlinie gdzie stacja radiowa podczas nocy sylwestrowej wyemitowała podczas audycji fale powodujące przypływ endorfiny- hormonu szczęścia. Jak piszą autorzy: „Liczni mieszkańcy Berlina i Brandenburgii byli oburzeni z powodu tego zajścia i złożyli skargę w wydziale do spraw środków masowego przekazu…”. Myślę, że to jest właśnie zdrowe podejście do tych wszystkich eksperymentów i różnych wojskowych projektów. Zaniepokojenie a przede wszystkim nie udawanie, że to nas nie dotyczy, że to jakieś teorie spiskowe. Od takich „niewinnych” eksperymentów bowiem zaczyna się przekraczanie pewnych granic. Takie książki są więc potrzebne.

W „czarodziejskim śpiewie” oprócz nienachalnego, uświadamiającego podejścia podobało mi się przeplatanie książki rozdziałami opisującymi różne tematy, dzięki czemu po przeczytaniu np. o sterowaniu pogodą można trochę odetchnąć i przeczytać o niewidzialnych ludach oraz druidach, choć głównym bohaterem pozostają częstotliwości. Można się czegoś dowiedzieć o częstotliwościach emitowanych przez naszą planetę (choć nie tylko),nas samych i ich wpływie na nasze organizmy.

Książka zawiera wiele informacji, jest przystępnie napisana i urozmaicona przytoczonymi fragmentami wywiadów, czy wypowiedzi. Jest po prostu ciekawa, choć uprzedzam, że może wzbudzać zaniepokojenie.

Książka przedstawia wiele tematów, jednak głównym zagadnieniem jest powstawanie i wpływ fal elektromagnetycznych na środowisko naturalne. Książka ocieka teoriami spiskowymi, ale dużo jest również przytoczonych badań, a także rozmów z uczonymi. Chociaż trzeba mieć na uwadze, że pewne informacje z pewnością mogą być przestarzałe, ponieważ książka została napisana kilka lat temu. Autorzy zajmują się takimi tematami jak projekt HAARP, zmiana biegunów, znikające narody (cywilizacja Majów),ocieplenie klimatu, czy też tajemniczy lud na Islandii, czyli elfy, które mają swoje prawa na wyspie. Ten ostatni temat sprawił mi wiele frajdy, ponieważ w wielu książkach o Skandynawii zagadnienie elfów zawsze było rzucone mimochodem, a w Czarodziejskim śpiewie elfy dostały własny rozdział i dowiedziałam się co nieco o historii tego tajemniczego ludu i przykładach jak Islandczycy traktują ten 'ciężki' temat. Polecam jako książkę poszerzającą świadomość.

Tytuł książki dla wielu może być mylący i gdyby nie dopisek na okładce to sporo osób zainteresowanych teoriami spiskowymi nie zwróciłaby na nią uwagi.
Książka ma już dobre kilka lat więc wszelkie zawarte w niej informacje - głównie badania nad częstotliwościami oraz ich wpływ na człowieka są już nieco przestarzałe. Wiadomym jest że nauka idzie wprzód więc prace badawcze są już w zaawansowanym stadium. Mimo to pozycja ta jest godna uwagi i warta przeczytania.
Informacje zawarte w tej książce nie są ogólnie dostępne w mediach lub są jedynie cząstkowe. Autorzy podnoszą wiele tematów niewygodnych, o których opinia publiczna całkowicie nie ma pojęcia, bo kto z zapytanych przypadkowych na ulicy osób wiedziałby co to jest Rezonans Schumana, w jakim celu został stworzony projekt HAARP i do czego owa instalacja służy, czym tak naprawdę jest MC, oraz czy ktokolwiek słyszał o instalacji Teddy Bear?
Myślę że ilość takich osób to naprawdę nikły procent co świadczy również o naszej świadomości i tego co się wokół nas tak naprawdę dzieje, a czego nie do końca odczuwamy.
W książce para autorów opisując wiele naprawdę ciekawych wydarzeń, które miały miejsce najczęściej w latach 90tych i nie tylko, wysnuwa bardzo ciekawe wnioski, które według mnie są mocno bulwersujące ale jednocześnie trafne w mojej opinii.
Myślę, że ta książka bardzo poszerzy horyzonty każdemu zainteresowanemu w temacie dlatego szczerze polecam, i z pewnością postaram się o to by przeczytać pozostałe książki autorów.

Sporo o HAARP,częstotliwościach,tajnych eksperymentach,ludzkim mózgu i jego pracy.Wszystko naukowo wyjaśniane podpierane dowodami,faktami.Świetna książka dla osób zainteresowanych możliwością kontroli umysłu,praniu mózgu czy nawet spiskami światowych elit.

• Wiedza niepowszechna
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Świat zza kulis/teorie spiskowe
  • Buy