Okładka książki Czarodziejski śpiew - Częstotliwości umożliwiające sterowanie pogodą i ludzkim umysłem
Franz BludorfGrażyna Fosar Wydawnictwo: Kos ezoteryka, senniki, horoskopy
Janina Sodolska-Urbańska
parapsychologia wiedza tajemna

Okładka książki Nikt nam nie odda przyszłości Franz Bludorf, Grażyna Fosar
Ocena 0,0
Nikt nam nie o... Franz Bludorf, Graż...
Okładka książki Dziedzictwo Avalonu.Ukryta wiedza odnaleziona w europejskich wierzeniach. Franz Bludorf, Grażyna Fosar
Ocena 8,9
Dziedzictwo Av... Franz Bludorf, Graż...

W rozdziale opisującym wpływ częstotliwości na nasze emocje autorzy przedstawili eksperyment w Berlinie gdzie stacja radiowa podczas nocy sylwestrowej wyemitowała podczas audycji fale powodujące przypływ endorfiny- hormonu szczęścia. Jak piszą autorzy: „Liczni mieszkańcy Berlina i Brandenburgii byli oburzeni z powodu tego zajścia i złożyli skargę w wydziale do spraw środków masowego przekazu…”. Myślę, że to jest właśnie zdrowe podejście do tych wszystkich eksperymentów i różnych wojskowych projektów. Zaniepokojenie a przede wszystkim nie udawanie, że to nas nie dotyczy, że to jakieś teorie spiskowe. Od takich „niewinnych” eksperymentów bowiem zaczyna się przekraczanie pewnych granic. Takie książki są więc potrzebne.

W „czarodziejskim śpiewie” oprócz nienachalnego, uświadamiającego podejścia podobało mi się przeplatanie książki rozdziałami opisującymi różne tematy, dzięki czemu po przeczytaniu np. o sterowaniu pogodą można trochę odetchnąć i przeczytać o niewidzialnych ludach oraz druidach, choć głównym bohaterem pozostają częstotliwości. Można się czegoś dowiedzieć o częstotliwościach emitowanych przez naszą planetę (choć nie tylko), nas samych i ich wpływie na nasze organizmy.

Książka zawiera wiele informacji, jest przystępnie napisana i urozmaicona przytoczonymi fragmentami wywiadów, czy wypowiedzi. Jest po prostu ciekawa, choć uprzedzam, że może wzbudzać zaniepokojenie.

Książka przedstawia wiele tematów, jednak głównym zagadnieniem jest powstawanie i wpływ fal elektromagnetycznych na środowisko naturalne. Książka ocieka teoriami spiskowymi, ale dużo jest również przytoczonych badań, a także rozmów z uczonymi. Chociaż trzeba mieć na uwadze, że pewne informacje z pewnością mogą być przestarzałe, ponieważ książka została napisana kilka lat temu. Autorzy zajmują się takimi tematami jak projekt HAARP, zmiana biegunów, znikające narody (cywilizacja Majów), ocieplenie klimatu, czy też tajemniczy lud na Islandii, czyli elfy, które mają swoje prawa na wyspie. Ten ostatni temat sprawił mi wiele frajdy, ponieważ w wielu książkach o Skandynawii zagadnienie elfów zawsze było rzucone mimochodem, a w Czarodziejskim śpiewie elfy dostały własny rozdział i dowiedziałam się co nieco o historii tego tajemniczego ludu i przykładach jak Islandczycy traktują ten 'ciężki' temat. Polecam jako książkę poszerzającą świadomość.

Tytuł książki dla wielu może być mylący i gdyby nie dopisek na okładce to sporo osób zainteresowanych teoriami spiskowymi nie zwróciłaby na nią uwagi.
Książka ma już dobre kilka lat więc wszelkie zawarte w niej informacje - głównie badania nad częstotliwościami oraz ich wpływ na człowieka są już nieco przestarzałe. Wiadomym jest że nauka idzie wprzód więc prace badawcze są już w zaawansowanym stadium. Mimo to pozycja ta jest godna uwagi i warta przeczytania.
Informacje zawarte w tej książce nie są ogólnie dostępne w mediach lub są jedynie cząstkowe. Autorzy podnoszą wiele tematów niewygodnych, o których opinia publiczna całkowicie nie ma pojęcia, bo kto z zapytanych przypadkowych na ulicy osób wiedziałby co to jest Rezonans Schumana, w jakim celu został stworzony projekt HAARP i do czego owa instalacja służy, czym tak naprawdę jest MC, oraz czy ktokolwiek słyszał o instalacji Teddy Bear?
Myślę że ilość takich osób to naprawdę nikły procent co świadczy również o naszej świadomości i tego co się wokół nas tak naprawdę dzieje, a czego nie do końca odczuwamy.
W książce para autorów opisując wiele naprawdę ciekawych wydarzeń, które miały miejsce najczęściej w latach 90tych i nie tylko, wysnuwa bardzo ciekawe wnioski, które według mnie są mocno bulwersujące ale jednocześnie trafne w mojej opinii.
Myślę, że ta książka bardzo poszerzy horyzonty każdemu zainteresowanemu w temacie dlatego szczerze polecam, i z pewnością postaram się o to by przeczytać pozostałe książki autorów.

Poznałam wiele wskazówek, a teraz pora iść dalej – odkrywać to, co tak na dobrą sprawę nie powinno być ukryte dla dobra nas, ludzi, którzy nie mają tu na Ziemi nikogo kto mógłby nas obronić (?). Wojska, policje, państwa – to oszustwo, iluzja bezpieczeństwa. Tylko podniesienie świadomości, poznanie jak to jest z częstotliwościami i ludzkim mózgiem… Niestety mało jest takich dzieł jak to, które traktuje poważnie osobę, która niekoniecznie musi należeć do środowiska naukowego. Przynajmniej ja nie odczułam bym ani nie była w stanie zrozumieć przedstawionej treści, ani też nie było tutaj skrajnego upraszczania.
Jak bardzo myląca jest okładka i tytuł. Jak łatwo można oszukać osobę postronną, że czyta się jakiś dramat albo fantasy, podczas gdy tak naprawdę jest to książka naukowa.
Wiele rzeczy, które nie jest traktowane poważnie przed większość współczesnych (np. wierzenia dawnych ludów czy współcześnie używane teksty religijne) ma w sobie zakodowane informacje jak np. liczba 144 000 z Biblii, która według amerykańskiego fizyka i kabalisty Samuela Bokusky’ego oznacza ‘przejście z nieświadomości w świadomość’ (100 – sfera nieświadoma, 40 – ducha, 4 – przejście przez próg, 1000 – postęp). Także kwestie związane z ukrytym ludem m. in. na Islandii, który może używać pewnych określonych technologii by pozostać niewidzialnym przez nas oraz chronić swoich interesów. W obliczu tego, co się dowiadujemy z postępem nauki głupotą moim zdaniem jest banalizowanie czy nietraktowanie z należytą uwagą tego typu zagadnień. Dzięki postępowi coraz więcej będziemy dostrzegać i rozumieć. Co prawda wiele jest przeciwko ludzkości, w tyle sposobów stara się nam przeszkodzić, ale wierzę, że przetrwamy – jeśli tylko będziemy dalej się przekształcać. Nie tylko ciała, ale właśnie swoją świadomość co jest powiązane z częstotliwościami (Hz).
Uważam „Czarodziejski śpiew” za bardzo ważne dzieło. Z chęcią poznam dalsze dzieła tej pary naukowców.

Sporo o HAARP,częstotliwościach,tajnych eksperymentach,ludzkim mózgu i jego pracy.Wszystko naukowo wyjaśniane podpierane dowodami,faktami.Świetna książka dla osób zainteresowanych możliwością kontroli umysłu,praniu mózgu czy nawet spiskami światowych elit.