Trening umysłu

Wydawnictwo: Literat
poradniki
orchideaidea

Książka zawiera najnowsze informacje na temat mózgu i najskuteczniejszych metod ćwiczenia umysłu, a także zestawy zadań doskonalące różne płaszczyzny funkcjonowania umysłu: koncentrację, spostrzegawczość, pamięć, inteligencję, myślenie kreatywne, słownictwo. Na końcu zamieszczono odpowiedzi do zadań. Aby skutecznie trenować umysł, warto każdego dnia poświęcić na to czas. Wykonuj jeden zestaw dziennie lub wybierz te zadania, które cię interesują, tak aby ich wykonanie zajęło ci 10-15 minut.

orchideaidea | 2016-03-20
Przeczytana: 19 marca 2016