Stan zagrożenia

Andy McNab Wydawnictwo: Libros Cykl: Nick Stone (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Crisis four
Nick Stone (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Janusz Skowron
literatura angielska Nick Stone

Andy McNab, właśc. Steven Billy Mitchell (ur.1959) - były żołnierz brytyjskich sił specjalnych. To jego druga książka, wydana w 2000 roku (wyd. Polskie 2005). Po 13 latach ten "polityczno – szpiegowski thriller" dochrapał się na LC 6,49 (47 ocen i 3 opinie).

No cóż, potwierdza się opinia, że pisarz to też zawód, więc amatorszczyzna przynosi efekty jak wyżej podałem. Wobec...

Po przeczytaniu "Zdalnego sterowania" spodziewałem się czegoś dużo lepszego. Przeczytałem trochę "na siłę", licząc, że końcówka będzie lepsza. Na szczęście nie przeczytałem wcześniej streszczenia, bo chyba jednak nie dał bym rady z doczytaniem tej książki.

Ciekawa historia, zawierająca parę wątków, które w dobrym stylu łączą całość fabuły.

Cóż, książka dość dobra, oczywiście nie dorasta nawet do pięt pseudobiografiom McNaba,lecz mimo wszystko można przeczytać i się dobrze bawić:) Jedno zastrzeżenie, nie tyle do ksiazki, co do wydawnictwa - jakiś duren umieścił z tyłu okładki (tam gdzie podaje się opisy książek) własciwie kompletne streszczenie, więc książke przeczytałem tylko z szacunku dla mcnaba

• Biblioteczka domowa - papier
  • 2017
  • Ebook's
  • Posiadam, Ebooki
  • Beletrystyka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Stan zagrożenia