Chat

Okładka książki Chat Archer Mayor
Okładka książki Chat
Archer Mayor Wydawnictwo: Aurum Press Cykl: Joe Gunther (tom 18) kryminał, sensacja, thriller
Joe Gunther (tom 18)
Aurum Press
2009-01-01
2009-01-01

Nie oceniam na jedną gwiazdkę, ponieważ fabuła była spójna i czytało się w miarę swobodnie, ale to nie jest najlepsza kryminalna książka którą miałam okazję przeczytać. Brak jakiejkolwiek akcji, wstrząsających wątków kryminalnych itp. Tak naprawdę pojawił się jeden na sam koniec, więc przez ułamek sekundy trzymała mnie w napięciu. Zdecydowanie nie jest to książka którą będę polecała i do której kiedyś jeszcze wrócę. Prawdopodobnie przy pierwszej okazji pozbędę się jej.

Dość mocno się zawiodłam. Nudne wydało mi się potwornie.

Dość mocno się zawiodłam. Nudne wydało mi się potwornie.

Lekki kryminał. Bez rozlewu krwi i niespodziewanych zwrotów akcji.

Lekki kryminał. Bez rozlewu krwi i niespodziewanych zwrotów akcji.

• Na wymianę
  • Koniecznie przeczytać!!!!!!!!!!!!!!!!!